10 En İyi Web Hosting 2020 (Sadece En Hızlılar)

İçindekiler

10 En İyi Web Hosting 2020 (Sadece En Hızlılar)

2020 yılında en iyi web hosting planlarını arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz.

Blogumu burada çalıştırmanın son 6 senesinde (ve aylık 500.000’den fazla okura ulaşan), blogumu güçlendirmek ve bu siteyi çalışır durumda tutmak için sadece en iyi web barındırma planlarını kullanmanın önemini öğrendim – daha fazla okuyucu getirmek ve oluşturmak için daha fazla yan gelir.

Blogunuz için en iyi hosting planlarını bulmaya çalışırken asıl zorluk, buradaki tüm gürültüyü elemekten geçiyor.

SEO Hosting nedir ? Onun da açıklamasını yaptığımız bir yazıya sahibiz.

Bu nedenle, (1) uygun fiyat ve (2) hız ve güvenilirliğe odaklanarak, endüstrideki en güvenilir barındırma şirketlerinden en iyi web hosting planlarının bu karşılaştırmasını derledim.

Çünkü işin aslı, en iyi web hosting planları blogunuzun her ay bankayı bozmadan çok hızlı bir şekilde yüklenmesine yardımcı olacak… ve bunu yapabiliyorsanız, kaliteli içerik oluşturmak ve web sitenizi Google’da daha üst sıralara çıkarmak için harika bir konumdasınız demektir. arama sonuçları (bu nedenle blogunuza daha fazla okuyucu getirecek).

Sıkı test ve değerlendirmelerime dayanarak, işte bu yıl arasından seçim yapabileceğim en iyi web hosting planlarım için seçtilerim.

10 En İyi Web Hosting (Sadece En Hızlılar)

Blogcular için en iyi web barındırma planları seçimimize baktığımızda, ihtiyaçlarınız için doğru barındırma planını seçmenize yardımcı olacak birkaç faktörü karşılaştıracağız.

Bugün piyasadaki en iyi web hosting planlarından biri olmanın temel faktörleri şunları içerir:

 1. Özellikler
 2. Performans (çalışma süresi ve yükleme hızı dahil)
 3. Müşteri desteği
 4. Fiyat

İster yeni bir blog açmak konusunu okuyan, ister zaten kıdemli bir kullanıcı olsun, içeriğinin kalitesini yükseltmek için harika bir barındırma planına ihtiyacın var. Yanlış web barındırma planını kullanmak sadece paranızın boşa gitmesi değildir, aynı zamanda blogunuzun çekiş kazanma mücadelesine yol açacaktır.

Şimdi daha fazla gecikme olmadan, blogcular için en iyi web hosting planları listeme girelim.

1. Dreamhost: $2.59/ Aylık

Öncelikle bu yıl blog yazarları için en iyi web barındırma planları listemizdeki Dreamhost. Çok iyi nedenlerden ötürü ilk sıradalar – yalnızca barındırma planları son derece uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir olan en iyi birleşimi değil – aynı zamanda bu web barındırma şirketi aynı zamanda Internet’te kurulmuş en uzun süredir çalışan barındırma sağlayıcılarından biri. 1996 =.

best web hosting plans dreamhost 1

web hosting

Şu anda, Dreamhost 1.5 Milyondan fazla + WordPress bloguna ve web sitesine sahip. Platformun güvenilirliği ve geçmiş birkaç on yıl boyunca oluşturdukları ünün gerçek bir kanıtı. Ayrıca, Dreamhost ayrıca WordPress üreticileri tarafından önerilen üç barındırma şirketinden sadece biridir – web hosting planlarını resmi onay damgası ile seçilecek birkaç kişi arasında planlıyor.

Peki tam olarak ne Dreamhost en iyi web hosting planları içinde sunuyor? Hadi kazalım.

performans

Dreamhost’un hızlı bir şekilde en iyi web hosting hizmetlerinden biri haline gelmesinin nedenlerinden biri olağanüstü performanslarıdır. Yaklaşık 0.719 saniyelik etkileyici yükleme süreleri ve güçlü sunucu yanıt süreleriyle ziyaretçileriniz blogunuzda harika bir deneyim yaşayacak. Ayrıca, yükleme sürenizi daha da hızlandırmak için bazı (ücretsiz) önerilen performans WordPress eklentilerini de kullanabilirsiniz.

uptime

Dreamhost, blogunuzun çevrimdışı olduğu her saniye trafik ve gelirinizi etkileyebileceğini biliyor. Bu yüzden web barındırma dünyasında% 100 kesintisiz çalışma garantisi veriyorlar. Ve bu iddiayı yedeklemek için, web sitenizin deneyiminden herhangi bir kesinti için müşterileri tazminat sözü veriyorlar. Öyleyse, çalışma süresiyle ilgili olarak en iyi web hosting planlarından birini arıyorsanız, o zaman Dreamhost geri kalanın üstünde ve omuzlarında durur.

Müşteri desteği

Son derece verimli (ve hızlı) bir müşteri destek sistemi ile, herhangi bir teknik sorunla karşılaşırsanız, Dreamhost’un sizi asla zor durumda bırakmayacağına güvenerek kolayca uyuyabilirsiniz. Müşteri desteği, 24 saatten daha uzun bir yanıt süresi vaat etmeyen WordPress uzmanları ve e-posta desteği ekiplerinden (daha karmaşık sorun giderme için) hızlı düzeltmeler için 7/24 canlı sohbet şeklinde gelir.

Dreamhost’un Web Hosting Planları için Fiyatlandırma

Diğer tüm yönleriyle olduğu gibi, Dreamhost’un web hosting planları için yaptığı fiyatlandırma da kendi sınıfındadır – sadece 2,59 dolar / ay (yıllık faturalı bir plan için), özellikle sektörün önde gelen 97 günlük para iade garantisi. Web hosting planlarının fiyatlandırılmasının bir diğer benzersiz özelliği, 4.95 $ / ay gibi düşük bir aylık ödeme planına sahip olmaları için çok az saygın barındırma şirketlerinden biri olmalarıdır.

İşte Dreamhost’un iki ana web hosting planı için fiyatlandırma yapısı nasıl görünüyor:

Dreamhost's Best Web Hosting Plans Pricing Comparison Screenshot

web hosting en iyileri!

Dreamhost’un başlangıçtaki barındırma planları aslında 2 farklı düzeydeki paylaşılan barındırma planı seçeneği sunar: Paylaşılan Başlangıç ​​(en iyi başlangıç ​​noktası) ve Sınırsız Sınırsız (blogunuzu büyütmeye başladığınızda ve daha düzenli okuyucular edinmeye başladığınızda).

En iyi pazarlık web hosting planı, Paylaşılan Başlangıç, içerir:

 • 1 Web sitesi
 • Ücretsiz Alan Adı dahil
 • Sınırsız Trafik
 • WordPress Önceden Yüklenmiş
 • Hızlı SSD Depolama
 • Ücretsiz SSL Sertifikası (blogunuzu güvence altına almak için)
 • Ücretsiz Alan Adı Gizliliği (iletişim bilgilerinizi korumak için)
 • 3 Yıl, 1 Yıl ve Aylık Seçenekler
 • 97 Gün Para İade Garantisi

Blogunuz büyüdükçe ve anlamlı miktarda trafik (ve gelir) oluşturmaya başladığınızda, daha hızlı yükleme süreleri, daha fazla depolama, daha fazla web sitesi barındırma yeteneği sağlayan daha güçlü web hosting planlarından birine geçmek istersiniz. Daha.

Bu, VPS (Sanal Özel Sunucu) barındırma planlarının devreye girdiği zamandır.

Dreamhost’un en üst düzey VPS Hosting Planı aşağıdaki gibi özellikleri ekler:

 • 8 GB Ram
 • 240 GB SSD Depolama
 • Sınırsız web sitesi
 • Sınırsız Trafik
 • Ücretsiz SSL Sertifikaları
 • Sınırsız Email @ Domain Adınız
 • 97 Gün Para İade Garantisi

Birçok blog yazarı için (kendim dahil) Dreamhost, blog oluşturma kariyerimi başlatmama yardım etmekten sorumlu – ve güvenilirliği, hızı ve fiyatı dengelemek söz konusu olduğunda piyasadaki en iyi web hosting planlarını sunarak kendi isimlerini yaşadılar.

Sadece sektördeki en ucuz web hosting planlarından birini sunmakla kalmazlar, aynı zamanda özellik setleri, güvenilirliği ve müşteri hizmetleri seviyesi de onları birinci sınıf yapar.

Bugün kendi blogculuk yolculuğunuza yeni başlıyorsanız, o zaman Dreamhost sizi en iyi web hosting planına sokmak ve koşmak için benim önerimdir.

2. Bluehost: $2.95/ Aylık

Deneyimli blogculardan en iyi web seçim planlarını önermelerini isteyin; Bluehost diğer pek çok hosting şirketinden daha fazla ortaya çıkacaktır.

Bunun nedeni basittir – Bluehost, blog yazarları için uygun maliyet, blog yazarları için özel olarak önerilen özellikler ve teknik WordPress soruları söz konusu olduğunda müşteri desteğinin yüksek dokunma düzeyi gibi konularda gerçekten en iyi web hosting planlarını sunmaktadır. 1996’dan bu yana hizmet veren Bluehost, web hosting pazarında çok fazla deneyim kazanmıştır ve şimdi fiyat ve değeri neredeyse mükemmel bir şekilde birleştirmektedir.

Bluehost Best Web Hosting Plans to Consider for New Bloggers

en iyi web hosting

Peki, en büyük hosting şirketlerinden biri kendi web hosting planlarının nasıl yapılandırılacağı açısından nasıl bir ücret alıyor?

performans

Birkaç teste dayanarak, Bluehost site performansıyla ilgili olarak en iyi rakiplerden biri olarak ortaya çıkıyor. Dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak 0.046 saniye ile 3.43 saniye arasında değişen yükleme süreleriyle, web siteniz bir Bluehost barındırma planı ile hızlı bir şekilde yüklenir.

uptime

Çalışma süresi ortalama% 99,59 civarında olan Bluehost’in ortalama% 99,99’u bu kategorideki en iyi performans gösteren web hosting şirketleri arasına giriyor.

Müşteri desteği

Barındırma planınızla ilgili teknik konularda veya WordPress ile ilgili sorunlarınız mı var? Bluehost, telefon, canlı sohbet ve e-posta yoluyla sınıf lideri 7/24 destek sunduğundan, bu açıdan hayal kırıklığına uğramayacak. Ayrıca canlı forumlarını da çok faydalı bulacaksınız, ayrıca nasıl yapılır kılavuzları, makaleler ve SSS bölümü aracılığıyla sağladıkları bilgi hazinesi.

Bluehost’un Web Hosting Planları için Fiyatlandırma

30 günlük para iade garantisi dışında, Bluehost’un web hosting planları hem fiyat hem de özellik açısından piyasadaki en rekabetçi planlardan bazıları. Normal fiyatlandırma, 7,99 $ / ay ile 13,95 $ / ay arasında değişmektedir. Bununla birlikte, bu fiyatları 2.95 $ / ay’a kadar düşüren özel teklifler alabilirsiniz (buradaki benimki gibi).

Bluehost Web Hosting Plans Pricing Comparison Page Screenshot

2020 web hosting

Bluehost, sektördeki diğer şirketlere kıyasla web hosting planları (ve her birinin içindeki özellikleri) daha cömert bir seçim sunar. En iyi iki barındırma planını şu şekilde biriktirir:

Temel web hosting planı (bütçe dostu) ile şunları elde edersiniz:

 • 1 Web sitesi
 • 50 GB SSD Depolama
 • Sayaçsız Bant Genişliği
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Standart performans
 • 1 Dahil Edilen Etki Alanı
 • 5 Park edilmiş Alan Adı
 • 25 Alt Etki Alanı

Choice Plus web hosting planı (en iyi özelliklere sahip) ayrıca şunları alır:

 • Sınırsız web sitesi
 • Sınırsız Depolama
 • Sınırsız Alan Adı
 • Sınırsız Park Edilmiş Alanlar
 • Sınırsız Alt Etki Alanı
 • Alan Adı Gizliliği
 • Spam Uzmanlarına Erişim
 • Site Yedekleme – CodeGuard Basic

Hangi Bluehost web hosting planına karar vermeniz gerektiğinden emin değil misiniz?

Kişisel olarak web hosting planları arasında bazı karşılaştırmalar yaptıktan ve test ettikten sonra, iki nedenden ötürü Choice Plus Planını şiddetle tavsiye ediyorum:

 • Sınırsız depolama
 • Etki alanı gizliliği (gelişmiş güvenlik için)

Ancak, hangi plan gelecek yıl için bloglama planlarınıza uygunsa, kesin olan bir şey var: Bluehost, piyasadaki en iyi web hosting planlarından bazılarını sunuyor.

Dahası, web hosting planları WordPress sorun giderme sorunları, teknik zorluklar ve blogunuza yeni başlıyorken ortaya çıkan diğer sorularla ilgili yeni blogculara yardımcı olmak için görev çağrısının ötesine geçen bir müşteri hizmetleri ekibi tarafından desteklenmektedir.

3. SiteGround: $3.95/ Aylık

SiteGround, dünyanın dört bir yanındaki birçok blogcu ve WordPress kullanıcısı tarafından sevilen, köklü bir başka web hosting şirketidir. Yakında göreceğiniz gibi, birkaç iyi sebepten dolayı. 2004 yılında başlayan şirket şu anda dünya genelinde 2 milyondan fazla blog barındırıyor – ve genellikle WordPress’in onay damgasını taşıyan küçük bir barındırma şirketlerinden biri olarak sektördeki en iyi WordPress hosting şirketi seçildi.

SiteGround Web Hosting Plans Homepage Hero Screenshot

web hosting 2020

SiteGround, barındırma alanında çok popülerdir, çünkü etrafındaki en güvenilir web barındırma planlarını sunma ününe sahiptir. Başka bir barındırma şirketinden sunucularına geçiyorsanız ücretsiz geçiş sunarlar. Bunun dışında, SiteGround’un web barındırma planlarından beklediğiniz şeylerden bazıları.

performans

SiteGround, performans açısından en iyi web hosting planlarından bazılarına sahiptir. Ve bu özellikle etkileyici yük hızları için geçerlidir. Üçüncü taraf sunucu hızı testleri düzenli olarak SiteGround’un yanıt süresinin 0.056 ile 0.138 saniye arasında olduğunu ortaya koymaktadır. Bu, dünyadaki konumunuza bağlıdır, ancak bunlar yine de etkileyici sonuçlardır.

uptime

Çalışma süresi, SiteGround’un web hosting planlarından birini kullanırken endişelenmeniz gereken bir şey değildir. Sunucuları% 99.9 kesintisiz çalışma süresine sahip.

Müşteri desteği

Müşteri desteğine gelince, SiteGround bu alanda da sağlamdır – sonuçta sektördeki gazileridir. Hangi web hosting planlarına bağlı olduğunuza bağlı olarak, görüşmeyi e-postayla alan telefon, sohbet veya biletleme sistemi ile destek alabilirsiniz.

SiteGround’un Web Hosting Planları için Fiyatlandırma

SiteGround, buradaki en iyi web hosting planları listemizdeki en ucuz seçenek olmamakla birlikte, barındırma planları hala çok uygun – 3.95 $ / ay’lık giriş teklifi (ve ilk yıldan sonra 11.95 $ / ay) ile 11.95 $ / arasında En iyi barındırma planları için mo (ilk yıldan sonra 34.95 $ / ay’a yükselir).

Fiyatlandırmaları kesinlikle Dreamhost ve Bluehost’a göre en ucuzu değil, ancak o zaman yine – ev sahiplerinin kalitesi ve değerinizi oldukça çarpıcı bir şekilde arttıran genel hizmet değil. Onların web hosting planları iyi bir yatırımdır ve hala bütçe dostu olarak kabul edilir.

SiteGround’un en iyi web hosting planlarıyla neler yaptığınıza kısaca göz atalım.

SiteGround's Best Hosting Plans Compared and Priced Out to Evaluate

web hosting en iyileri sadece

İlk web hosting planı olan StartUp (en bütçe dostu) sizi alır:

 • 1 Web sitesi
 • 10 GB Web Alanı
 • Yaklaşık 10.000 aylık ziyaret
 • Ücretsiz WordPress Install
 • WP Otomatik güncellemeleri
 • Ücretsiz WP Migrator
 • WP CLI ve SSH
 • Ücretsiz SSL sertifikası ve HTTPS
 • Ücretsiz Email
 • Ücretsiz Cloudflare CDN
 • Sayaçsız Trafik
 • Ücretsiz Günlük Yedekleme
 • Sınırsız MySQL DB

En üst düzey web barındırma planı olan GoGeek sizi şu noktalara yükseltir:

 • Sınırsız web sitesi
 • 30 GB Web Alanı
 • Yaklaşık 100.000 aylık ziyaret
 • Uzmanlardan Ücretsiz WP Transferi
 • WordPress SuperCacher
 • Gelişmiş İsteğe Bağlı Yedekleme
 • Tek tıklamayla WordPress Hazırlama
 • Sitelere Ortak Çalışanlar Ekleyin
 • Gelişmiş Öncelikli WP Desteği
 • En Çok Sunucu Kaynakları
 • WordPress için Önceden Yüklenmiş Git
 • Beyaz Etiket Barındırma ve İstemcileri Yönetme

SiteGround, zengin içerikli barındırma planlarıyla blogunuzu oluşturmanın çok büyük bir kısmını ortadan kaldırır.

web hosting planlarının teknik açıdan bakıldığında her şeyin yanı sıra şunları da elde edersiniz:

 • Ücretsiz önceden yüklenmiş WordPress (web hosting planlarından birine kaydolduktan sonra)
 • Size blog başlatmanın temellerini öğreten site oluşturma sihirbazı
 • Yazılımların, temaların ve eklentilerin otomatik güncellemeleri
 • Tüm bloglama sorularınız için uygulamalı destek

SiteGround’un web hosting planları hakkında dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, web siteniz üzerinde bulunduğunuz barındırma planı kullanım eşiklerini geçerse, blogunuzun geçici olarak çevrimdışı duruma getirilebileceğidir. Bu, bir basın özelliğinden veya konuk blog postasından trafikte ani bir artış olması durumunda oldukça önemli bir sersemletici olmakla birlikte, destek ekipleri çok duyarlı ve bu gerçekleşirse (genellikle barındırma planınızı yükselterek) bu durumu hızla çözmenize yardımcı olabilir.

Bunun dışında, SiteGround kesinlikle en iyi web hosting planlarından bazılarını sunar – blogunuzu barındırmayı düşünmeye değmez hale getirmektedir.

4. HostGator: $2.75/ Aylık

Bir diğer kıdemli web hosting hizmeti sağlayıcısı olan HostGator, blogcular için en iyi web hosting planları listemizin 4. bölümünü aldı. 2002 yılında kurulan şirket, sunucularına yerleştirilen 8 milyondan fazla web sitesine sahiptir ve bu da onları endüstrideki en büyük oyunculardan biri haline getirmiştir.

best web hosting plans hostgator

web hosting

Peki 8 milyondan fazla müşteriyi, web hosting seçim planları olarak HostGator’u seçmeye çeken şey nedir?

performans

HostGator’ın performansı genel olarak mükemmel olsa da, dünyanın neresinde bulunduğunuza bağlı. Sunucularına ne kadar yakınsanız, performans o kadar iyi olur. Hız testleri, ortalama 0.69 saniyeden, 8 saniyeye kadar değişen hızlara ulaştığını göstermiştir.

uptime

HostGator’un çalışma süresi, sektör ortalamasının oldukça üzerinde,% 99,9 seviyesinde bulunuyor. Kesinlikle bir nedeni kendi web hosting planları müşterileri tarafından sevilir.

Müşteri desteği

Bir HostGator müşterisi olarak, endüstrideki en iyi müşteri destek organizasyonlarından birine sahip olduklarından, hiçbir zaman uzun süre sorun yaşamazsınız. Telefonla veya canlı sohbetle yılın herhangi bir saatinde, haftanın 7 günü, haftanın 7 günü kolayca destek alabilirsiniz. Onların kaynak kütüphanesinde ayrıca bloglama yolculuğunuz boyunca keşfedilmemiş herhangi bir teknik alanda size yol gösterecek çok sayıda video öğretici ve makale bulunmaktadır.

HostGator’un Web Hosting Planları İçin Fiyatlandırma

HostGator’un bu kadar popüler olmasının bir başka nedeni de, web hosting planlarının çok uygun olması. Benim gibi bazı bağlı kuruluşlar tarafından sağlanan% 60 indirimleri nedeniyle, hosting planları neredeyse her zaman 2.75 $ / ay ile 5.95 $ / ay arasındadır.

host gator best web hosting plans 1024x599

web hosting 2020

Buna, etkileyici 45 günlük para iade garantisi verdiklerini ve bütçeli blogcuların en iyi web barındırma planları arasında sıralamalarını hak ettiklerini de eklediler. Ve hepsi bu kadar değil – HostGator aydan aya ödeme yapmanıza izin veren birkaç web hosting planından birini sunuyor.

Öyleyse, HostGator’un web hosting planlarının her birinde ne elde edersiniz?

Onların düşük fiyatlı Hatchling web hosting planı sizi alır:

 • Ücretsiz Alan Adı
 • Tek Tıkla WordPress Kurulumu
 • Sayaçsız Bant Genişliği
 • Ücretsiz SSL Sertifikası

Bebek web hosting planı size Hatchling planı ile aynı verir:

 • Sınırsız Alan Adı (eğer birden fazla web sitesi kullanıyorsanız harika)

İş web hosting planı ile Bebek planından her şeyi alırsınız artı:

 • Olumlu SSL’ye Ücretsiz Yükseltme
 • Ücretsiz Özel IP
 • Ücretsiz SEO Araçları

HostGator ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere her web hosting planında birçok kullanışlı özelliğe de sahiptir:

 • 100’den fazla ücretsiz mobil yanıt veren sayfa şablonu
 • Ücretsiz alan adı
 • Domain transferleri
 • 100 $ Google Adwords kredisi ve 100 $ Bing Ads Kredisi

Piyasadaki en iyi web hosting planlarından bazılarını sunan, zaman içinde test edilmiş bir barındırma şirketi arıyorsanız, HostGator faturaya uyar.

Barındırma planları, özellik teklifleri açısından kalabalıktan çok uzak durmazken, sektörde hala çok iyi bir üne sahip olan bütçe dostu iyi bir seçimdir.

5. Namecheap: $1.44/ Aylık

Mevcut CEO, Richard Kirkendall tarafından 2000 yılında kurulan Namecheap, endüstrideki en iyi web hosting planlarını (özellikle ucuz barındırma planları söz konusu olduğunda) sunmak için bu listedeki en üst sıraları hak eden, köklü bir başka barındırma şirketidir. ).

best web hosting plans namecheap 1

namecheap web hosting

Kısa süre önce, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Inc 5.000 listesinde en hızlı büyüyen şirketlerden biri olarak tanınan ve sunucularında kayıtlı 10 milyondan fazla etki alanı bulunan, kesinlikle doğru bir şey yapıyorlar.

performans

Namecheap, her şeyden önce, alan adlarını kaydetmenize yardımcı olma konusunda üstündür. Web hosting planlarına girmeleri, son yıllarda akıllıca (ve çok memnuniyetle karşıladı) yapılan bir hamleydi, özellikle web hosting planları paketi performansları bakımından ortalamanın üstünde bir ürün sunduklarını görüyorlardı. Speed-wise, üçüncü taraf testlerinde ortalama 0.83s yük hızı olduğu görülmüştür. En iyisi değil, yine de endüstri ortalamasının üzerinde.

uptime

En son teknolojiye sahip ortak altyapı sayesinde, Namecheap% 100 çalışma süresi sunmaktadır. Dreamhost’ta olduğu gibi, bir nedenden ötürü web siteniz çevrimdışıysa, Namecheap hesap kredileri şeklinde tazminat vaat ediyor.

Müşteri desteği

20 yıla yakın bir süredir faaliyet gösteren bir şirket için mükemmel müşteri desteği beklenebilir. Ayrıca Namecheap, şu özellikleri taşıyan ultra üst düzey müşteri desteği ile hayal kırıklığına uğratmaz:

7/24 canlı sohbete erişim

 • Daha karmaşık veya devam eden sorunlar için bilet sistemi
 • Adım adım öğreticiler içeren, kullanımı kolay (ve anlayan) değerli bir bilgi bankası
 • Namecheap’in Web Hosting Planları için Fiyatlandırma

Namecheap iyi … ucuz web hosting planları sağlamak için kendileri için bir isim yaptı. Onlar 1,44 $ / ay kadar düşük gider. Ancak bu durumda (tamamen şeffaf olmak için) düşük fiyat ve nispeten daha düşük kalite birlikte gider. Bu nedenle, çok sıkı bir bütçeniz varsa, Namecheap’in en düşük yorgunluk barındırma planı şu anda sizin için iyi bir hamle olabilir – ancak bir kez blogunuzdan biraz gelir elde ettiğinizde, web hosting planınızı yükseltmek akıllıca olur onlarla.

Namecheap best web hosting plans 1 1024x647

fiyatlandırma web hosting

Namecheap’in en düşük fiyatlı web hosting planı olan Stellar, şunları alıyor:

 • 20GB depolama alanı
 • 3 web sitesine kadar barındırma
 • Sınırsız bant genişliği
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • 50 MySQL veritabanları
 • İsteğe bağlı ücretsiz web sitesi etki alanı adı
 • Gizlilik koruması

Stellar Plus (en popüler web hosting planı) şunları ekliyor:

 • Sınırsız web sitesi
 • Ölçülmemiş SSD
 • Otomatik yedekleme

Namecheap’ten Stellar Business planı ile birlikte gelen kayda değer bir ek bulut depolama erişimidir.

Tüm planlar, sağlam bir 30 günlük para iade garantisi ile geliyor, böylece web hosting planlarını deneyebilir ve sizin için uygun olup olmadıklarını kendiniz görebilirsiniz.

6. Cloudways: $10.00/Aylık

Cloudways, blogcular için eksiksiz bir yönetilen barındırma deneyimi sağlayan bulut tabanlı bir web hosting platformudur. Bir sunucuyu yönetmek gibi görevlerin teknik özelliklerine girmek istemiyorsanız, sizin için mükemmeldir. Kullanım kolaylığı, teknik bilgi birikimi az olan veya hiç olmayan blog yazarları için en iyi web hosting platformlarından biri olmasını sağlayan güçlü yanlarından biridir.

best web hosting plans cloudways 1

en iyileri web hosting

Cloudways’in web hosting planlarının temel özellikleri olarak neler sunabileceğini hızlıca inceleyelim.

performans

Cloudways sağlayıcılarının dünya genelinde 50’den fazla veri merkezi vardır. Hepsi de bulut bilişim kullandığından, sunucuları kolayca ölçeklenebilir. Bu, sonuç olarak, web sitesi trafiğindeki, veritabanı sorgularındaki veya web uygulaması kullanımındaki herhangi bir yükselişi gidermek için sunucu boyutunuzu hızla ölçeklendirebileceğiniz anlamına gelir. Bu aynı zamanda çok hızlı yükleme süreleri anlamına gelir ve testler 0,4 saniye gibi kısa bir sürede sonuç verir – çoğu üst düzey web hosting şirketlerinden daha hızlıdır.

uptime

Listemizdeki çoğu web hosting platformuna benzer olarak, Cloudways% 99,99’luk mükemmel bir çalışma süresine sahip olup, blogunuzu her zaman çevrimiçi tutacak en iyi web hosting planlarını arayanlar için güvenilir bir seçenek sunar.

Müşteri desteği

Müşteri desteği, web sitesi oluşturmak gibi teknik bir şeyle uğraşırken kritik bir unsurdur. Cloudways bu konuda kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor, çünkü destek ekibine canlı sohbet veya şirketin harika bilet sistemi üzerinden kolayca ulaşılabilir. Ayrıca bir geri arama isteğinde bulunabilir ve telefonla doğrudan müşteri desteğiyle konuşabilirsiniz (çalışma saatleri içinde olduğu sürece). Cloudways ayrıca bilgi, ders ve becerileri paylaşmaya hazır aktif bir topluluğa sahiptir.

Cloudways Web Hosting Planları İçin Fiyatlandırma

Cloudways’i diğer web hosting şirketlerinden ayrı kılan şeylerden biri, kullandıkça öde bir fiyatlandırma modeline sahip olmalarıdır. Bu, yalnızca blogunuzun kullandığı gerçek barındırma kaynakları için ödeme yapacağınız anlamına gelir. Bu kesinlikle hiçbir gizli suçlama olmadığı anlamına gelir – ve barındırma planları 10.00 $ / ay kadar düşük bir sürede başlar.

Cloudways best web hosting plans

cloudways web hosting

Cloudways web hosting planında keyif alacağınız bazı özellikler:

 • Sadelik (platformu yönetmek için kolay UI)
 • SSL kurulumu
 • Evreleme ortamı (test için)
 • En iyi bulut sağlayıcılar arasında bir seçim (10.00 $ / ay’dan başlar)
 • Canlı sohbet ve biletleme yoluyla 7/24 uzman desteği
 • Sunucu ve uygulama klonlaması
 • Aylık barındırma fiyatlandırma yapısı
 • Ücretsiz göç

Bulut tabanlı olduğu için, Cloudways doğrudan platformları üzerinden e-posta barındırma hizmeti sunmaz; ancak şirket e-posta adreslerini ayarlamak ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan etki alanınıza bağlamak için Google Business’a başvurabilirsiniz.

En iyi web hosting planlarını (hem fiyat hem de performans açısından) sunan bir bulut barındırma platformunu arıyorsanız, Cloudways, seçenekler listenizin başında olmayı hak eder.

7. A2 Hosting: $2.96/Aylık

Başlangıçta 2001 yılında bir yan proje olarak kurulan ve Michigan’da bulunan A2 Hosting, yaklaşılabilir markaları, ucuz ve hızlı web hosting planları nedeniyle sürekli artan ve sınırda büyüyen bağımsız bir şirkete ait ve işletilen bir WordPress hosting şirketidir. Şirket tarafından barındırılan doğrulanmış sayıda web sitesi olmamasına rağmen, dünya çapında yüz binlerce müşteriye hizmet verdiklerini belirtiyorlar.

best web hosting plans a2 1

web hosting a2 1

Pekala, şimdi A2 Hosting’in tüm web barındırma planlarını destekleyen ana özellik tekliflerini daha yakından inceleyelim.

performans

Burası A2 Hosting gerçekten de parlıyor. Bazı (çok basit) web sitelerinin 0.036 saniye kadar kısa bir sürede yüklendiğini gösteren üçüncü taraf testleriyle, barındırma platformları hızlı yükleme süreleri söz konusu olduğunda rakiplerinin çoğunu toz içinde bırakıyor; dünyanın neresindesin.

uptime

% 99,9 kesintisiz çalışma taahhüdü ile A2 Hosting, blogunuzu çevrimiçi ve okuyucular için erişilebilir kılmanıza izin vermez.

Müşteri desteği

A2’nin en iyi web hosting planlarından bazılarını sunmaya değer olduğunu kanıtladığı bir başka alan müşteri desteğidir. Bunu o kadar ciddiye alıyorlar ki, müşteri destek ekibi Guru Ekibi olarak adlandırıldılar. Guru Crew’e 7/24 yıl boyunca telefon, canlı sohbet ve e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda hızlı ve etkin yardım alırsınız.

A2 Hosting’in Web Hosting Planları İçin Ücretlendirme

A2 Hosting’in fiyatı rakiplerin çoğundan biraz daha yüksek olsa da, yine de uygun fiyatlı ve buna değer. İşte fiyatlandırma yapısı ilk üç web hosting planına benziyor: 2,96 $ / ay:

best web hosting plans a2 2

web hosting a2 2

Ancak, ilk sözleşme süreniz dolduktan sonra A2 Hosting ile web hosting planınızı yenilediğinizde – fiyatlandırma bu tanıtım oranını terk ettiğinde ve normale döndüğünde, hangi seviyeye bağlı olarak 7.99 $ / ay ila 18.99 $ / ay arasında değiştiğini unutmamak gerekir. web hosting planındasınız.

Peki, A2 Hosting’in en iyi web hosting planları blogculara neler sunar?

Lite web hosting planı ile birlikte geliyor:

 • 1 Web sitesi
 • 5 Veritabanları
 • Sınırsız Depolama
 • Sınırsız Transfer
 • cPanel Kontrol Paneli
 • Ücretsiz SSL ve SSD
 • Ücretsiz ve Kolay Site Geçişi
 • WordPress siteleri için A2 Optimize Gelişmiş Güvenlik.
 • 24/7 İzleme.

Swift web hosting planı aynı özellikleri sunar:

 • Sınırsız web sitesi
 • Sınırsız Park Edilmiş Alanlar
 • Sınırsız Eklenti Etki Alanları
 • Sunucu Geri Sarma Yedekleri
 • Sınırsız Veritabanları
 • Ücretsiz ve Kolay Site Geçişi

Turbo web hosting planı yukarıdaki tüm özellikleri sunar, ayrıca:

 • Turbo (20X’e Kadar Daha Hızlı)
 • A2 Site Hızlandırıcısı
 • Railgun Doktoru

A2 Hosting’in web hosting planlarının tümü, hemen hemen barındırma endüstrisinde duyulmamış her zaman para iade garantisi ile sunulur.

Bu, A2 Hosting’in müşterilerini her zaman ilk sıraya koyduklarını ve gerçekten de ürünlerinin yanında olduklarını gösterme çabasıdır.

8. GoDaddy: $1.00/Aylık

GoDaddy, kurulu web hosting platformları arasındaki devlerden biri – ve web hosting planları bu en iyi barındırma planları listesindeki bir noktayı hak ediyor – bunları uygun fiyattaki diğer seçimlerimiz için tavsiye etmem. Hosting şirketleri (1,00 $ / ay başlangıç teklifine rağmen).

Bu, büyük ölçüde, en ucuz barındırma planlarının oldukça kısıtlanmış bir özellik seti ile birlikte gelmesi ve fiyatın ilk $ 1.00 / aylık oranla ilk yılın ardından 9.99 $ / ay seviyesine yükselmesi nedeniyle gerçekleşti. Bu listedeki diğer en iyi web hosting planlarıyla aynı standartları karşılamamasına rağmen, en temel planlarına rağmen GoDaddy hala harika bir şirket. 1997’den bu yana bulundular ve dünyadaki en büyük 14 tesisteki tesisiyle dünyanın en büyük etki alanı kayıt şirketi oldular.

best web hosting plans godaddy 1

web hosting godaddy

Büyük reklam kampanyaları sayesinde (Super Bowl noktalarının yayınlanması ve NASCAR sürücüsü Danica Patrick’in sponsorluğunu da içeren) web hosting ve alan adı tescili ile eşanlamlı oldular. Ancak bu deneyim ve şöhret, piyasadaki en iyi web hosting planlarından bazılarına sahip olmak anlamına mı geliyor?

GoDaddy’nin web hosting planlarıyla ne alacağınızın başlığının altına bakalım.

performans

Bugün piyasadaki diğer web hosting firmalarının çoğundan daha uzun süredir oyunda olan GoDaddy, performans açısından oldukça sıra dışı bir ürün sunarak kendini kanıtlıyor. Ortalama yükleme süreleri 0.0294 ile 0.517 arasında değişmekte olup, en iyileri arasındadır.

uptime

GoDaddy web hosting planınıza hizmet ederken, duruş süresi neredeyse hiç duyulmuyor – platform% 99.9 çalışma süresi derecesine sahip.

Müşteri desteği

GoDaddy’nin ödüllü müşteri desteği, şirketin bugün olduğu kadar büyük olmasının sebeplerinden biridir. Bu ve büyük bir reklam bütçesi. Telefon, sohbet veya e-posta ile ulaşılabilir olduğunda, ihtiyaç duyduğunuzda GoDaddy’nin müşteri hizmetleri ekibinden çok hızlı bir şekilde yardım alırsınız – bulunduğunuz web hosting planına bakılmaksızın.

GoDaddy’nin Web Hosting Planları için Fiyatlandırma

GoDaddy’nin kendilerini “halkın favorisi” olarak pazarlamasını sağlayan başka bir neden de, özellikle fiyat açısından, onlarla bir web sitesi yapmanın çok kolay olmasıdır. 1,00 $ / ay gibi düşük bir sürede başlayan planları ile bugün piyasadaki en ucuz tanıtım fiyatlı web hosting planlarından birini sunuyorlar.

Yine de belirttiğim gibi, 1,00 ABD doları / ay, yalnızca ilk yıldan sonra planınızı yenilinceye kadar zevk alacağınız bir tanıtım fiyatıdır – ve sonra planınızın fiyatı bundan sonra 9.99 ABD Doları / ayına kadar çıkar (daha sonra bunu daha pahalı hale getirir) diğer web sınıflarını barındırma planları). Şimdi GoDaddy’nin web hosting planlarının tümüne bakalım:

godaddy best web hosting plans

GoDaddy’nin Temel web hosting planı ilk yıl için 1,00 ABD Doları / ay’dan başlıyor ve şunları içeriyor:

 • 1 Web sitesi
 • 10 GB depolama
 • Aylık 25.000 ziyaretçi
 • Tek tıkla geri yükleme ile ücretsiz günlük yedekleme
 • Otomatik günlük kötü amaçlı yazılım taramaları
 • Yerleşik kayıt formları
 • Yıllık bir plan satın aldığınızda ücretsiz bir alan adı

En yüksek katmanlı web hosting planı (Pro 5+) aynı özellikleri sunar:

 • 5-50 web siteleri
 • 50-200 GB depolama
 • 800.000 aylık ziyaretçi
 • Tek tıklamayla evreleme sitesi
 • Ücretsiz SSL Sertifikaları – site başına 1
 • Ücretsiz site bakım araçları
 • Gerçek zamanlı performans ve çalışma süresi izleme
 • Otomatik müşteri raporu

GoDaddy ayrıca ücretsiz web sitesi geçişi ve otomatik WordPress çekirdek yazılım güncellemeleri sunarak web sitenizi farklı bir barındırma şirketinden geçirmeyi de kolaylaştırır.

Bunların hepsi söylendiğinde, GoDaddy’nin (en ucuz) Temel web hosting planına girmenin dikkat çekici uyarıları şöyledir:

 • Ücretsiz bir SSL sertifikası alamazsınız
 • CPanel’e erişim ekstra bir maliyetle geliyor

Bu iki özelliğin her ikisi de rakip barındırma şirketlerinden gelen benzer paketlerle ücretsiz olarak gelir ve bu da tekliflerinde büyük bir özledim.

Genel olarak, GoDaddy, müşterilerine oldukça iyi hizmet veren güçlü ve güvenilir bir web hosting platformudur, ancak son derece düşük tanıtım fiyatlandırması (ilk yılın web hosting planı için) ve kısıtlı özellikler, ilk yılın sonunda sizi ısırmaya başlayabilir – fiyatlandırma daha sonra Dreamhost ve Bluehost’tan alacağınız gibi diğer karşılaştırılabilir web hosting planlarından çok daha yüksek olmaya başlıyor.

Kanımca, sonuçta Dreamhost gibi bir şirketten bir başlangıç ​​web hosting planına devam etmeniz daha iyi. Daha fazla özellik elde edersiniz, daha iyi destek alırsınız ve fiyatlandırmanız gelecekte herhangi bir noktada aniden değişmez.

9. Kinsta: $30.00/Aylık

Kinsta benim en iyi yönetilen (premium) WordPress hosting şirketi olan 1. seçimim ve blogumu burada güçlendirmek için web hosting planlarını kullanıyorum (şimdi 500.000’den fazla okur alıyorum).

Sadece kısa bir süre önce 2013 yılında kurulan, bu onları web hosting alanındaki blokta daha yeni çocuklardan biri yapar, ancak pazarda inanılmaz bir etki yarattı – mümkün olan siteler için en iyi web hosting planlarını sundu. Hızla, güvenilirlik ve müşteri hizmetlerinde büyük gelişmeler elde etmek için biraz daha fazla harcama yapın. Blogunuz biraz para kazandığında, barınmanızı Kinsta’nın birinci sınıf web hosting planlarından birine yükseltmenizi önemle tavsiye ederim.

best web hosting plans kinsta 1

Kinsta, dünyadaki en iyi WordPress barındırma platformunu oluşturma görevini üstlendi. Bu nedenle, yatırımcıların şirketlerini alma yönündeki parazitlerini önlemek için işi bilerek başlattılar. Yatırımcı karlarını geri almaya odaklanmak yerine, müşterilerini harika bir iş kurmanın yolu olarak mutlu etmeyi gerçekten önemsiyorlar.

performans

Üçüncü taraf testleri, sektör ortalamasının oldukça üzerinde olan 0,798 saniye ile 2 saniye arasındaki ortalama yükleme sürelerini bildirir. Yüksek performans sağlamak için, Kinsta 4 tür önbellekleme kullanıyor – kendi yerleşik CDN’leri (İçerik Dağıtım Ağı), Ngnix, PHP 7.3, LXD yazılım kapları ve MariaDB. Seçebileceğiniz bu ve diğer eklenti özellikler, Kinsta’nın web hosting planlarını performans açısından piyasadaki en iyilerden bazılarıdır.

uptime

Kinsta, blogunuzun her zaman çalışır durumda olduğundan emin olarak% 99.9 ile% 100 arasında etkileyici bir yükseltme süresine sahiptir.

Müşteri desteği

Yalnızca müşterilerine yönetilen WordPress hosting sağlamaya odaklandıkları için, Kinsta’nın müşteri destek ekibi WordPress’in kullanımı konusunda uzmandır. Bu, onlara her ulaştığınızda mükemmel müşteri desteği aldığınız anlamına gelir. Çoğu iletişim, telefonla desteklemekten daha hızlı ve daha verimli olduğuna inandığı için çevrimiçi mesajlaşma (canlı sohbet veya e-posta) yoluyla yapılır.

Kinsta’nın Web Hosting Planları İçin Fiyatlandırma

Kinsta, blogunuza ne kadar trafik çekeceğiniz gibi bir dizi etkene bağlı olarak, özel barındırma gereksinimlerinize göre çok daha özel bir web hosting planı (en az 10 seçenek) seçebilirsiniz. sürüyor, WordPress yüklemelerinin sayısına ve ihtiyacınız olan depolama alanına bile sahip oluyor.

Ve bu planlardan hiçbiri ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, özel olarak sizin istediklerinize göre uyarlanabilir. Planlar, devasa web siteleri için ayda 30,00 dolar ile 1,500,00 dolar / ay (veya daha fazla) arasında değişmektedir. Her plan 30 günlük para iade garantisi ile geliyor.

kinsta best web hosting plans 1024x498

İşleri perspektife sokmak için, Kinsta’nın Başlangıç ​​web hosting planında sunulanlar:

Onların Başlangıç ​​web hosting planı şaşırtıcı özellikleri bir sürü içerir:

 • 1 WordPress Kurulumu
 • 20.000 Aylık Ziyaret
 • 5GB SSD Depolama
 • 50 GB Ücretsiz CDN
 • 1 Ücretsiz Premium Site Geçişi
 • Diğer Konaklardan Ücretsiz Sınırsız Temel Göç
 • Google Cloud Platform
 • 20 Küresel Mekanlar
 • Çok Bölgeli Destek
 • Otomatik Günlük Yedeklemeler
 • Manuel Yedekleme Noktaları
 • 14 Gün Yedekleme Tutma
 • Çok kullanıcılı Ortam
 • Evreleme alanı
 • PHP 7 Desteği
 • Ücretsiz SSL Sertifikaları
 • Alınan SSL Sertifikaları
 • Site Başına 2 PHP İşçisi
 • SSH Erişimi
 • Beyaz Etiketli Önbellek Eklentisi

Üst düzey web hosting planlarını barındıran Enterprise 4, aynı özellikleri içerir:

 • 150 WordPress Kurulumu
 • 3.000.000 Aylık Ziyaret
 • 200 GB SSD Depolama
 • 1000 GB Ücretsiz CDN
 • 5 Ücretsiz Premium Göç
 • 30 günlük Yedek Tutma
 • Site Başına 16 PHP İşçisi
 • E-Ticaret / Üyelik Siteleri için önerilir
 • Site Klonlama

Kinsta, diğer web hosting firmalarının premium alanda sunduğu şeylerin ötesine geçtikleri için WordPress barındırma konusunda en üst önerim. Bu yüzden onları blogumu burada barındırmayı seçtim – özellikleri ve müşteri hizmetleri pazardaki diğer web hosting planlarından çok daha ileri gidiyor.

Tüm bunlar Kinsta’yı kalabalığın arasından sıyrılıyor ve etrafındaki en iyi web hosting planları arasındaki sıralamasını kazanıyor

.

10. WP Engine: $31.00/Aylık

Sahneye çıkacak ilk premium WordPress hosting planlarından biri de WP Engine oldu. Kinsta’ya çok benzeyen bu web hosting şirketi aynı zamanda, yönetilen WordPress hosting (daha fazla uygulamalı, daha yüksek servis seviyesi, daha yüksek hızlar) sunma konusunda uzmanlaşmıştır ve web hosting alanındaki en iyi desteği sağlamaktadır.

best web hosting plans wp engine 1

WP Engine’in web barındırma planları rekabete karşı nasıl bir ücret alıyor? Blogunuzu güçlendirmek için WP Engine ile bir barındırma planı seçmenin en güçlü satış noktalarından biri, son zamanlarda büyük bir girişim sermayesi yatırımı yapan çok iyi finanse edilmiş bir şirket olmalarıdır – bu yüzden zorlamaktan korkmazlar Müşterilerine istisnai bir deneyim sağlama zarfı. Web barındırma planlarına daha yakından bakalım.

performans

CDN ve MaxCDN kullanımı (tüm web hosting planlarında ücretsiz) sayesinde WP Engine, yaklaşık 0.582 saniyelik etkileyici yükleme süreleri sunar.

uptime

WP Motor% 99.9 çalışma süresi vaat ediyor. İlginç bir şekilde,% 100 çalışma süresinin mümkün olduğuna inanmıyorlar.

Müşteri desteği

WP Engine, tüm müşterileri için canlı sohbet yoluyla müşteri desteği sağlar. Ancak, telefon desteği yalnızca Başlangıç ​​barındırma planının üzerindeki planlar içindir.

WP Engine’in Web Hosting Planları İçin Fiyatlandırma

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, WP Engine’in en iyi web hosting planları için ayda 35,00 $ ila 290 $ / ay (veya daha fazla) arasında bir yere yatırım yapmayı bekleyin. Müthiş haber, tüm hosting planlarının 60 günlük risksiz deneme teklifiyle gelmesidir, böylece onları bir deneme çalışması için alabilirsiniz.

WP Engine best web hosting plans

WP Engine, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 farklı web barındırma planı ve standart paketleri tam olarak aradığınız şey değilse, özel bir seçenek sunar.

Başlangıç ​​web barındırma planı ile birlikte gelir:

 • Genesis Çerçeve
 • 35+ StudioPress Temaları
 • 7/24 sohbet desteği
 • Dev, Sahne, Prod Ortamları
 • Devredilebilir Siteler
 • PHP 7.3 hazır
 • LargeFS
 • Global CDN
 • Sayfa Performansı
 • Otomatik SSL sertifikaları
 • SSH Ağ Geçidi
 • 25.000 Aylık Ziyaretçi
 • 10 GB Yerel Depolama
 • Ayda 50 GB Bant Genişliği
 • 1 Site Dahil

Ölçek web hosting planı şunları ekler:

 • Milyonlarca Aylık Ziyaretçi
 • 100 GB – 1 TB Yerel Depolama
 • 400 GB + Ayda Bant Genişliği
 • 25 Site Dahil
 • Dev, Sahne, Prod Ortamları
 • Alınan SSL sertifikaları
 • 7/24 telefon desteği
 • SSH Ağ Geçidi

WP Engine’in web hosting planlarına dahil olan diğer özellikler şunlardır:

Premium WordPress temaları

Amazon, Google ve BigCommerce gibi ünlü isimlerle ekosistem entegrasyonu. Kısacası, WP Engine’in size sadece iyi bir web hosting planı sunmaktan daha fazlasını yapmaya çalıştığı açıktır – aslında blogunuzun başarılı olmasını ve bunun gerçekleşmesini sağlamak için birçok araç, kaynak, içerik ve destek sağlamasını ister.

Üstelik, çoğu blogcunun, WP Engine üzerinden Kinsta’yı seçmesini tavsiye ediyorum, ancak birinci sınıf bir WordPress barındırma sağlayıcısına bağlıysanız (veya blogunuz aylık okuyucularda hızla büyüyorsa), bir final yapmadan önce tüm seçeneklerinizi değerlendirmeye değer karar. SEO yapmaktansa kaliteli bir wordpress teması ile ilerleseniz bile çok iyi sonuçlar alırsınız.

Blogcular için En İyi Web Hosting Planları: Hangi Plan Size Uygun?

Bloglama ihtiyaçlarınız için mükemmel olan en iyi web hosting planını seçmek küçük bir iş değildir – özellikle web hosting alanında atılan tüm teknik jargonla muhabbet etmezseniz.

Ancak, en iyi barındırma planınızı seçme kılavuzum gibi bir kaynakla, seçimleriniz yalnızca bugün piyasada bulunan en uygun, güvenilir ve oruçlu web hosting planlarından ibarettir; .

Yani, bu on en iyi web hosting planlarından hangisi ile gitmek gerekir? Neye ihtiyacın olduğuna bağlı.

Genel En İyi Web Hosting Planı: Dreamhost

Benim # 1 tavsiyem Dreamhost ile 2.59 $ / ay gitmektir. Web hosting planları, bu yıl okuyucularınız için en iyi deneyimi sunmanıza yardımcı olacak uygun fiyata, hıza, güvenilirliğe ve şaşırtıcı müşteri hizmetine en iyi kombinasyonu sunar. Düşük aylık maliyet için değerlerini yenemezsiniz.

Best Web Hosting Plans Dreamhost Homepage Example

Yalnızca Dreamhost’un web hosting planlarıyla gelen özellikler, başlangıçta en iyi barındırma şirketi olmalarını sağlıyor.

Barındırma planlarının sadece 2,59 $ / ay’dan başladığını ve blogunuzu barındırmak için kullanmanın hiç akıllıca olmadığını, özellikle de pazardaki en ucuz barındırma planlarından biri (ve bu fiyat noktasında en iyi özellik teklifleri).

Blogunuzu barındırmaya ve kurmaya hazırsanız – hemen Dreamhost bağlantımı ziyaret edin ve başlayın.

En Ucuz Web Hosting Planı: Namecheap

Bugün ihtiyacınız olan tamamen ucuz web hosting planınızsa, ellerinizi alabilirsiniz ve aylık maliyetinizi bir dolara traş etmek anlamlı bir hareketse, o zaman benim önerim Namecheap.

En ucuz hosting planı $ 1.44 / mo (burada kurabilirsiniz) ve hala bu fiyat noktası için plana dahil edilmiş olan şaşırtıcı derecede iyi özelliklerle birlikte geliyor. Neredeyse Dreamhost gibi bir şirketle bir web hosting planından alacağınız bir şey değil, ama bütçe bilincine sahipseniz, Namecheap’in en düşük fiyatlı planı biletinizdir.

Namecheap Best Web Hosting Plans (and Cheapest Hosting) Homepage Screenshot

Eğer yakından takip ettiyseniz, GoDaddy’nin en temel (1,00 $ / ay) web hosting planının teknik olarak Namecheap’in temel planından daha ucuz olduğunu fark edeceksiniz.

İşte bu yüzden en ucuz web hosting planını seçme konusunda Namecheap’i GoDaddy’ye tavsiye ediyorum – ilk barındırma yılınızdan sonra, Namecheap’in en düşük fiyatlı planı 2.88 $ / ay’a yükselecek (hala en ucuz barındırma planlarından birini yapıyor) olsa da ellerini kaldırabilirsin. Ayrıca, en ucuz barındırma planlarıyla gelen özellikler aslında çok rekabetçidir ve hemen hemen istediğiniz her şeyi alır.

Öte yandan, GoDaddy’nin en ucuz barındırma planı, ilk yılınız bittikten sonra 9.99 $ / ay seviyesine yükseliyor. Bu, planlarına erişiminiz olan kısıtlı özellik kümesi için overpriced yapar.

Piyasadaki en ucuz web hosting planına ihtiyacınız varsa, $ 1.44 / ay’dan Namecheap’i seçin.

Olduğu söyleniyor, bütçenize biraz daha fazla para ayırabiliyorsanız, her zaman Dreamhost ile 2.59 $ / ay fiyatına gitmenizi öneririm.

Hız, güvenilirlik ve müşteri hizmetleri anlamında elde edeceğiniz kazançlar, aylık ek maliyete çok az değer.

Son Düşünceler: En İyi Web Hosting Planlarını Değerlendirirken Dikkat Edilecek 4 Etmen

Kişisel deneyimim ve derinlemesine değerlendirmelerim bana bugün sizin için parçaladığım bu on web hosting planının – şüphesiz piyasadaki en iyi barındırma planlarının olduğunu – şu anda bazı blogcuların hala isteyebileceğini biliyorum. Hosting kararları ile başka bir yöne gidin.

Ve bu tamam! Ancak, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayan bir web hosting planı (ve blog oluşturma hedefleri) bulmak, küçük bir samanlıkta iğne aramak gibi bir şey olabilir.

Kelimenin tam anlamıyla, çevrimiçi olarak kullanılabilen binlerce barındırma planı seçeneğiyle (tümü elbette en iyisi olduğunu iddia ederek), bir tanesine yerleşmek zor olabilir.

Bu yüzden, aramanızı burada da sürdürüyorsanız, diğer web hosting planlarını değerlendirmek için ihtiyaç duyacağınız araçları size vermek istiyorum.

How to Choose the Best Web Hosting for Your Needs Graphic

Seçimlerinizi daraltmak için, gereksinimleriniz için doğru web hosting planını seçtiğinizde göz önünde bulundurmanız gereken dört önemli faktör bulunmaktadır.

Ve diğer web hosting planlarını değerlendirirken, vahşi doğada bulduğunuzda, başkalarının rekabetlerine karşı gerçekten iyi istifa ettiklerini iddia edip etmediklerini görmek için onları en iyi seçeneklerimle karşılaştırmak için buraya gelin. Sanırım en iyi web hosting listemi burada bulabilirsin

1. Çalışma Süresi

web hosting dünyasında çalışma süresi, bir sunucunun çalışmaya devam ettiği ve% 0 ile% 100 arasında bir ölçekte kaldığı ve% 100 çalışma süresinin en iyi olduğu anlamına gelir.

Bu nedenle çalışma süresi, bir web hosting sağlayıcısının, sunucularını (ve böylece blogunuzu) çevrimiçi ortamda tutmada ne kadar etkili olduğunun bir ölçüsüdür.

Her web hosting sağlayıcısının, zaman zaman kesin olarak kapalı kalma süresiyle karşı karşıya kalacağı kaçınılmaz olsa da, çok çeşitli olası teknik nedenlerle (bazen kontrollerinin dışında olmak üzere), yalnızca% 99 veya daha fazla çalışma süresi sunan web hosting planlarını göz önünde bulundurmalısınız.

Daha az bir şey varsa ve hemen hemen blogunuzu düzenli olarak çevrimdışı bırakmayı garanti eden bir web hosting planı için kaydoluyorsunuz.

Bu nedenle, en iyi web hosting planları sitenizi çalışır durumda tutabilir ve zamanın% 100’üne yakın bir şekilde çalıştırabilir.

2. Yük Hızı

İçerik yayınlanma hızınızın çevrimiçi ortamda önemli bir rol oynadığı bir çağda yaşıyoruz – (1) okuyucunun dikkatinin azalması ve (2) Google’ın belirli bir sayfa yükleme hızının Türkiye’de sıralama faktörü olarak ne kadar önemli olduğu konusunda Genel blog SEO büyük şeması.

Söz konusu hortum sağlayıcısını kullandığını iddia eden birkaç web sitesinin yükleme sürelerini test etmek için Google’ın PageSpeed ​​Insights gibi ücretsiz bir sayfa hızı test aracı kullanın. İdeal yükleme hızınız 1 saniyeden daha kısa sürede geri gelmelidir.

Basit gerçek şu ki, blogunuzun sayfaları çok hızlı yüklenmezse, okuyucular ayrılacak ve Google gibi arama motorları web sitenizin içeriğini niş içindeki diğerlerine kıyasla daha hızlı yükleme süreleriyle değerlendirebilecek.

Çevrimiçi içeriği taramaya gelince, daha hızlı ve daha sorunsuz bir deneyim için talep yalnızca artmaktadır.

Bu nedenle, en iyi web hosting planınızı seçerken, her web hosting sağlayıcısının vaat ettiği yükleme süresini dikkate almalısınız.

Yavaş yükleme süreleri size değerli okuyuculara mal olacak. Ve web sitenizin ne kadar hızlı yüklendiğini (web sitenizin büyüklüğü, seçtiğiniz WordPress temanız ve kullandığınız optimizasyon WordPress eklentileri gibi) belirleyen birçok faktör var – ama iyi bir web hosting hizmeti de büyük bir rol oynuyor.

3. Müşteri Hizmetleri

Genel olarak web hosting ve bloglamanın teknik doğası nedeniyle, bir şeyin teknik açıdan yanlış gitmesi ve sorunun çözülmesinin kendi kişisel becerilerinizin ötesinde olacağı konusunda gerçek bir şans var.

Ve bu olduğunda, blogunuzun uzun süre çevrimdışı, kırılmış veya perişan görünmesini istemezsiniz.

Blogunuzu güçlendirmek için doğru web hosting şirketini seçerken, 7 gün 24 saat hızlı yanıtlama desteği sunduklarından emin olun.

Bu, listedeki en iyi web hosting planlarının çoğunun bu kadar dikkate alınmasının ana nedenlerinden biridir – çünkü olağanüstü müşteri desteği sunarlar.

4. Maliyet

Sert rekabet sayesinde, web hosting endüstrisi ilk kez gelen müşteriler için çok uygun fiyatlı hosting fırsatları sunmaktadır.

Ancak, hangi web hosting planını seçtiğinize dikkat etmezseniz, yenileme zamanında, yenileme ücretlerini araştırmak için gereken özeni göstermediyseniz ve planınızın fiyatının ne kadar olduğuna dikkatlice bakarsanız, şok olabilirsiniz. tanıtım süresi sona erdikten sonra artar.

Bazı hosting firmaları (GoDaddy gibi) tanıtım teklifinin süresi dolduktan sonra web hosting planınızın maliyetinin 10 katından fazla olacaktır. Harika değil, değil mi?

Dreamhost gibi tanınmış, sağlam bir barındırma şirketini 2.59 $ / ay veya Bluehost (2.95 $ / ay) seçerek, pazardaki en ucuz barındırma planlarından bazılarını kilitlemeye başlayacaksınız (yine de mükemmel özellik setleri, yüksek çalışma süresiyle geliyor) ve güçlü sayfa yükleme hızları).

En iyi kısım? Hem Dreamhost hem de Bluehost’ten web hosting planları, ilk barındırma yılınızdan sonra fiyatınızı artırmaz – gördüğünüz fiyat, öngörülebilir gelecek için kilitlediğiniz fiyattır.

Maliyet açısından bakıldığında, bugün bu listede listelediğimiz web hosting planlarını yenmek zor – ve tanıtım teklifinden sonra fiyat artışı olan planlar için, bunu görmek için açıkça vurgulamak için zaman ayırdım. .

Dikkate alınması gereken bir diğer nihai maliyet faktörü de, gelecekteki web hosting maliyetlerinin, web siteniz büyüdükçe ve yükseltmeniz gerektiğinde ne olacağıdır.

Hiç şüphesiz, ziyaretçi sayınız arttıkça para bloglama yapmayı öğrenirken, güvenli bir barındırma bütçesinde kalmak akıllıca olacaktır.

Eldeki bu bilgi ve yeni araç takımı sayesinde, bloglama ihtiyaçlarınız için en iyi web hosting planını seçmek için daha iyi bir konumda olacaksınız.

Ve bu, arkadaşlarım, bir şal! Reading boyunca okuduğunuz için teşekkür ederiz

Burada, bu yıl piyasadaki en iyi web hosting planlarını en iyi şekilde değerlendirdim.

Web Hosting Planınızı Seçmek Sadece Başlangıçtır

Barındırma planınızı ortadan kaldırdıktan sonra, şimdi gerçekten eğlenceli şeylere başlamanın zamanı geldi.

Bloglama maceranıza yeni başlıyorsanız, nasıl blog başlayacağınızla ilgili ücretsiz rehberime göz attığınızdan emin olun.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.