26 En İyi WordPress Temaları (Kodlama Gerektirmez) 2020

En İyi WordPress Temaları

Blogunuzda kullanmak için en iyi WordPress temalarını bulmak acı verici olmak zorunda değildir.

Bloglamaya başladığımdan beri geçen on yıllık deneyimim boyunca, çeşitli amaçlar için birden fazla blogda onlarca farklı WordPress temasını (kodlama gerektirmeyen) test ettim ve kullandım.

İşte özellikle kodlamak istemeyen blogcular için mutlak en iyi WordPress temaları için seçtiklerim.

Bir kişisel finans bloguna başlamak, moda, yemek, seyahat, fotoğrafçılık, ebeveynlik ya da tutkulu olduğunuz herhangi bir blog nişi hakkında yazmak isteyip istemediğinize göre – burada benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun en iyi WordPress temalarını bulacaksınız (ve size yardımcı olur) aslında sitenizin etrafında karlı bir blog işletmesi yapmak için).

Neden WordPress Temaları ?

Birincisi, İnternet’teki web sitelerinin% 34,5’inden fazlası artık WordPress tarafından desteklenmektedir.

Rakamlar yalan söylemez ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca blogcu, içeriklerini yayınlamak için WordPress’i (doğru temalarla birlikte) kullanarak, muhtemelen seçebileceğiniz en iyi web sitesi oluşturucusu olmasından yana güçlü bir rakamdır. .

WordPress’in elde ettiği başarının büyük kısmı, tamamen ücretsiz bir CMS’nin temeli olduğu gerçeğine borçludur – tek ihtiyacınız olan, en iyi barındırma planlarından (hatta aylık bir barındırma planından) elde etmek için maliyetler kadardır. blog canlı. Oradan neredeyse sınırsız kişiselleştirme yetenekleri ve özel geliştiricilerin ekosistem ve temalar (eklentiler) (hem ücretsiz hem de ücretli) ürettiği ekosistemi blog için reddedilemez bir genel platform haline geldi.

WordPress ayrıca basitliği ve esnekliği ile de bilinir. Bu nedenle, aralarından seçim yapabileceğiniz on binlerce WordPress teması var – ve doğru olanı seçmek çok zor olabilir.

İşte blogunuzda değerlendirmeniz ve kullanmanız gereken en iyi WordPress temaları için seçtiğim.

26 En İyi WordPress Temaları (Kodlama Gerektirmez) 2020

Şimdi, günümüzde blogcular için en iyi WordPress temalarını inceledim.

1. Elementor Sayfa Oluşturucu + Hello WordPress Teması

Elementor Best WordPress Themes for Bloggers without Coding

Elementor’un Sayfa Oluşturucusu, Hello Temasıyla eşleştirildi ve en iyi WordPress temaları listesinde 1. sırada yer alıyor çünkü bu ikisinin kombinasyonu, blogunuzun tamamını inanılmaz miktarda kişiselleştirilebilirlikle (kodlama bilgisi olmadan) tasarlamanıza ve şaşırtıcı şekilde harika efektler oluşturmanıza olanak tanıyor bloglamada olduğunuz alandan bağımsız olarak başlamak için güzel sayfa düzenleri ve tasarımları başlatın. Bunun üzerine, şimdiye kadar test ettiğim en hızlı WordPress teması.

Bu WordPress temasının tam merkezinde, kolayca bir web sitesi hazırlamanıza ve herhangi bir isteğinize göre tasarlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış, sürükle ve bırak görsel sayfa oluşturucusudur.

Başlamak için, çok sayıda temel blog özelliği (e-posta yakalama, tıklanabilir düğmeler, video göbekleri, kaydırılabilir Google Haritalar gömme, form gönderme ve daha fazlası gibi) için çeşitli sayfa şablonları, tasarım öğeleri ve çeşitli araçlar koleksiyonu ile birlikte gelir. ).

Tamamen işlevsel bir site tasarlayabilirsiniz. İşte ekranlarımdan bir tanesi, bir arkadaşım SmartWP ile yan proje olarak çalıştığım web sitelerimden birine güç veren Elementor ana sayfasına bakıyor.

Elementor Best WordPress Themes Drag and Drop Page Builder Example

Yukarıda gördüğünüz her şey, en iyi WordPress temamız olan Elementor ve Hello Theme kullanılarak oluşturulmuştur.

Fiyat: Ücretsiz (ücretli yükseltme ile)

Nispeten basit bir blog veya web sitesi oluşturmak istiyorsanız (yeni bir blog başlatıyorsanız mükemmel), Elementor’un% 100 ücretsiz sürümü hile yapacak. Elementor Pro’ya yükseltmeye hazır olduğunuzda, göze çarpan bir blog tasarımı için yepyeni bir olasılık dünyasının kilidini açacaksınız.

Elementor Pro’nun bir web sitesi için 49 $, üç web sitesine 99 $ ve 1.000 web sitesine 199 $ maliyeti vardır.

2. Felt WordPress Temaları

Best WordPress Themes for Bloggers Felt by Pixelgrade

Felt, en iyi WordPress temaları listemde en üst sırada yer alıyor, çünkü özellikle düzenli olarak içerik yazan ve yayınlayan blogcular için özel olarak tasarlandı ve son derece esnek, hızlı, uyarlanabilir ve modern bir havası var. Çevrimiçi dergilerden ebeveynlik bloglarına, moda web sitelerine ve daha pek çoğuna, binlerce mutlu blogcu, duyarlı bloglarını güçlendirmek için Felt WordPress temasını kullanır. Bunun da ötesinde, Felt önceden tanımlanmış bir renk ve yazı tipi paleti kullanarak ya da kendinizinkini yaratma esnekliğini veren, pano boyunca görsel tutarlılığı elde etmenize yardımcı olan bir özelleştirme aracı olan Stil Yöneticisi ile birlikte gelir.

Pixelgrade’deki yetenekli ekip tarafından oluşturulan bu WordPress teması, son sekiz yılda 60.000’den fazla blog yazarı ve temalarını kullanan küçük işletme sahipleri için oluşturdukları 20’den fazla hafif temadan sadece bir tanesi. Bu nedenle, blogunuza güç vermek için bu WordPress temasını kullanmayı seçtiğinizde, WordPress endüstrisinde çok iyi bilinen bir markanın desteğini aldığınızı bilin.

Fiyat: ömür boyu erişim ve destek için 75 $ / yıl veya bir kerelik 112 $ satın alma

İlk önce bir şeyler test etmek istiyorsanız, ücretsiz bir sürümü var. Üstelik, Pixelgrade, tüm WordPress temaları için 14 günlük (risksiz) para iade garantisi sunuyor;

3. Divi WordPress Temaları

Divi by Elegant Themes as Best WordPress Themes Contentor for Bloggers

Divi, sınırsız yetenekleri ve son derece güzel ve aynı zamanda yüksek dönüşüm sağlayan bir blogu başlatmak için hemen kullanabileceğiniz mükemmel tasarım düzenleri ve şablonları sayesinde en iyi WordPress temaları listemizi oluşturuyor.

Divi’nin blogcuların göz önüne alması gereken harika bir WordPress teması olmasının bir başka önemli nedeni, pratik olarak sınırsız kişiselleştirme özelliklerine inanılmaz sayfa oluşturucuları, Divi oluşturucu (yani eğer istemezseniz asla bir kod satırına dokunmanıza gerek kalmayacak şekilde) erişilmesidir. istemek).

Sayfa oluşturucu, harekete geçirme düğmeleri, kaydırıcılar, formlar, referanslar, galeriler ve daha birçok şeyden oluşan 40’tan fazla farklı içerik öğesine sahiptir; bunlar hem blog yayınlarınızda hem de statik sayfalarda kullanılabilir; Blog.

Fiyat: 89 $ / yıl veya bir kerelik ömür boyu erişim için 249 dolar

Divi’nin bugün piyasadaki en iyi WordPress temalarından biri olarak tek dezavantajı, ücretsiz bir versiyonunun olmaması. Eğer bu WordPress temasını bir tur atmak istiyorsanız, satın almak zorundasınız – bu temanın arkasındaki şirket olan Elegant Themes, 30 günlük para iadesi garantisi sorduğumda sorulan hiçbir soru sunmuyor.

4. Bridge WordPress Temaları

Bridge Best WordPress Themes for Bloggers to Use This Year

Devasa popüler tema pazarında en çok satan yaratıcı WordPress temalarından biri (120.000’in üzerinde satışla) arasında yer alan Theme Forest — Bridge, hemen hemen tüm blogcular için kolayca kullanılabilecek çeşitli temalardan biridir. amaçlarından bağımsız olarak.

Bridge, en iyi WordPress temaları listemizi oluşturuyor, çünkü 376’dan fazla demo, yüzlerce farklı stil, sürükle ve bırak modülü, eklenti, öğe ve neredeyse sonsuz özellikler içeriyor.

Fiyat: 59 $ bir kerelik satın alma

Bu WordPress teması, ömür boyu erişim için 59 $ ‘lık bir pazarlıktır, çünkü profesyonel destek, sınırsız güncelleme ve kutudan çıktığında hem mobil olarak optimize edilmiş hem de SEO dostu olarak sunulur.

5. OptimizePress WordPress Temaları

OptimizePress WordPress Theme for Serious Bloggers

OptimizePress, blogumda uzun zamandır tercih ettiğim tema olmuştur – diğer blogculara önerdiğim en iyi WordPress temalarından biri olarak onu doğal bir seçim haline getirmiştir.

OptimizePress’i bu kadar çok sevmemin nedeni, sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuyla görsel olarak şaşırtıcı açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan bir tema ve eklenti olması ve en iyi bloglamanın tümü ile tek tıklamayla kolay entegrasyonları var. kullanmanız gereken araçlar.

OptimizePress ciddi blogcular için inşa edilmiştir. Bu, bu WordPress temasının satış hunisi desteğiyle ve başlangıç ​​için büyük bir önceden oluşturulmuş sayfa şablonları kitaplığıyla geldiği gerçeğiyle kanıtlanmaktadır; bu nedenle, sıfırdan sayfalar oluşturmanıza gerek kalmaz. Blogunuzdan da para kazanmak ister misiniz? Bu WordPress teması, ConvertKit & AWeber gibi e-posta pazarlama hizmetleri ve Stripe ve PayPal gibi ödeme ağ geçitleri ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Optimize Press, üç siteye kadar maliyeti 97 ABD doları.

Fiyat: Çekirdek 97 ABD Doları (en fazla üç site için) | Yayıncı 197 ABD Doları (en fazla on site ve daha fazla özellik için)

Bugün OptimizePress bugün piyasadaki en yüksek fiyatlı WordPress temalarından biri olsa da, blogunuzu bir sonraki seviyeye götürmek konusunda ciddi iseniz ve okuyucularınızı dönüştürmek için çok çalışmaya hazırsanız, bu değer ön yatırımdan daha değerlidir abonelere ve müşterilere

6. GeneratePress WordPress Temaları

Generatepress Fast and Lightweight WordPress Theme for Bloggers

GeneratePress, blogcular için en iyi WordPress temaları arasında en üst sırada yer alıyor, çünkü yalnızca ücretsiz değil, aynı zamanda SEO dostu olarak düşünülmüş ve gereksiz kodlardan yoksun olan piyasadaki en hafif, yüksek performanslı WordPress temalarından biri Bu birçok tema ağırlığındadır.

Bu WordPress temasının ücretsiz sürümünü veya 50.000’den fazla ödeme yapan müşterisini Premium sürümde daha fazla özellik açmanın kilidini kullanarak sormanız yeterli.

Bu WordPress teması, basit, dağınıklıktan uzak, temiz ve onaylanmış bir kod tabanına sahiptir, bu nedenle bir web sitesi oluşturmak için tamamen işlevsel ve son derece kullanıcı dostu bir platform sunar. Blogunuzu geliştirmek için 14 gelişmiş eklenti içeren diğerleriyle birlikte, tipografi ve WooCommerce eklentileri gibi premium sürümle birlikte hem ücretsiz hem de premium sürümlerde mevcuttur.

Fiyat: Ücretsiz (ücretli yükseltme ile) | Prim 49,95 ABD doları

GeneratePress WordPress tema ücretsiz sürümünü kapmak ve bugün bir spin verebilirsiniz.

7. Avada WordPress Temaları

Avada Best WordPress Themes for Bloggers and Website Owners

Bu çok amaçlı tema, en iyi WordPress temaları listemizi oluşturuyor, çünkü birçok farklı biçimde bloglar ve web siteleri oluşturmak için kullanılabilir – ve 525.000’den fazla müşteriyle kesinlikle doğru bir şeyler yapıyorlar. Aynı zamanda, diğerlerinin de iddia ettiği, muhtemelen tüm zamanların 1 numaralı satış WordPress temasıdır.

Avada, bir WordPress temasından ibaret değil, çok modern görünümlü, görsel olarak çekici ve verimli çalışan bir web sitesi oluşturmak için gerekli tasarım ve işlevsel unsurları içeren kapsamlı bir pakettir.

Bu WordPress teması, blogunuzu yayınlandıkça daha güçlü yeni özellikler ve eklentilerle düzenli olarak güncelleyecek olan bir ortak eklenti olan Fusion core ile birlikte gelir. Başka bir avantaj olarak, bu WordPress teması size her büyük blog nişi için bir dizi şablonla başlamanız için kolay bir yol sunar, böylece yeni bir blog oluşturmak için çok hızlı ve kolay bir işlem yapar. Her site için 60 $ maliyeti.

Fiyat: 60 $ (bir site için)

8. BeTheme WordPress Temaları

BeTheme for Bloggers (Screenshot of Homepage)

BeTheme, web sitelerinde ürün satan hem blogcular hem de küçük işletme sahipleri için kullanılabilecek çok amaçlı, duyarlı WordPress temalarımızdan biridir.

Bu WordPress teması, Muffin Builder adlı görsel düzenleyicisini kullanarak tek bir tıklatmayla kurulabilecek 150’den fazla kullanıma hazır düzen içeriyor – web sitenizi oluşturma işlemini son derece kolay (ve kodsuz) yapan sürükle ve bırak web sayfası tasarımcısı ).

BeTheme, başlıklarınız ve beden metniniz için 600’den fazla Google font seçeneği arasından seçim yapabileceğiniz tipografi ve artı kullanmak istediğiniz diğer özel fontlarla ilgili olarak bilinir. Yılda 59 dolara mal oluyor.

Fiyat: Bazı BeTheme WordPress temaları ücretli yükseltmelerde ücretsiz seçeneklere sahipken, diğerleri sadece ücretlidir.

Hafif WordPress temalarına göz atmak ve denemek için BeTheme ana sayfasına gidin.

9. OceanWP WordPress Temaları

OceanWP WordPress Theme for Bloggers and Hobbyists

OceanWP, 1.766.000’den fazla indirme ile, blog yazarları, geliştiricileri ve hatta hobisi web sitesi sahiplerinin popülerliğini hayal edebildikleri her alanda ne kadar hızlı büyüdüğü nedeniyle, en iyi WordPress temaları listemizdeki yerini kazanıyor.

Bu WordPress temasıyla ilgili en iyi bölüm? Bedava. Bunun da ötesinde, bugün endüstrideki en hızlı WordPress temalarından biri olarak selamlandı – bu özellik, sayfa kodlama hızlarını artırmak isteyen, gereksiz kod parçacıklarını yüklemeyen ve okuyuculara daha hızlı çözümler sunan blogcular için son derece çekici bir özellik.

OceapWP, e-ticarete hazır (WooCommerce entegrasyonuyla) tamamen duyarlı, güçlü bir SEO temeli ve mükemmel müşteri desteği ile birlikte geliyor. Demo sayfalarından herhangi birini tek bir tıklamayla içe aktarabilirsiniz ve Çekirdek Uzantıları paketine yükseltirseniz, daha fazla premium özellik ve uzantının kilidini de açarsınız.

Fiyat: Ücretsiz (daha fazla işlevsellik eklemek için 39 – 129 $ arası Çekirdek Eklentileri paketi ile)

10. Astra Pro WordPress Temaları

Astra WordPress Theme for Bloggers to Install

Astra, en iyi WordPress temalarını listemize ekliyor;

Bu basit ve özelleştirilebilir WordPress teması, SEO dostu, hızlı ve blog düzeninizi, navigasyonunuzu, alışveriş sepetinizin işlevselliğini kolayca değiştirmek ve modern bir web sitesi düzenleri için birçok farklı seçenek arasından seçim yapmak için yerleşik modüller ile birlikte gelir. taze hissediyorum

Astra, bir blogu hayal edebildiğiniz şekilde hazırlamanıza yardımcı olacak basit düzenleme seçenekleriyle tüm tasarım ve kişiselleştirme ihtiyaçlarınızı karşılar. Daha hafiftir ve daha fazla işlevselliğin kilidini açmak için çok çeşitli sayfa oluşturucularla (Elementor gibi) uyumludur.

Fiyat: Ücretsiz (daha fazla web sitesi şablonunun, eğitimin ve desteğin kilidini açmak için 59 $ ‘lık ücretli yükseltme ile)

11. Wonderwall WordPress Temaları

Wonderwall WordPress Theme for Photographers and Bloggers

Wonderwall, bloglarında belirgin bir şekilde görüntü sergilemek isteyen yaşam tarzı blogcuları ve dergi merkezli web siteleri için çok uygun olan çok şık bir WordPress temasıdır.

Bu WordPress teması, şablon olarak içe aktardıktan sonra bu mizanpajların çeşitli öğelerini değiştirmeniz gerekiyorsa, çok sayıda özelleştirme seçeneğiyle önceden hazırlanmış dokuz farklı ana sayfa mizanpajı arasından seçim yapma seçeneği sunar.

Wonderwall ayrıca, bir e-posta listesi oluşturmak ve daha sonra pazarlamak için aboneler toplamak isteyen blogcular için faydalı olan yerleşik bir bülten abone widget’ı içerir. Dahili gelen sosyal düğmeler de şık ve mizanpajın herhangi bir yönünü kod gerekmeden özelleştirebilirsiniz.

Fiyat: Bir site için 59 $ / yıl (sınırsız destek dahil)

12. Vlog WordPress Temaları

Vlog WordPress Theme by Meks for Vloggers and Video Bloggers

Vlog, en iyi WordPress temaları listemizi oluşturuyor, çünkü benzersiz bir şekilde, blogunuzun sayfaları boyunca videografiyi vurgulamaya yönelik güçlü bir önyargıyla hazırlanmış bir video-ilk WordPress teması olarak konumlandırılıyor.

Bu WordPress teması, hem yazılı hem de video içeriğini mümkün olan en iyi şekilde sunmak için benzersiz düzenler ve dinamik sayfalar gerektiren dergi tarzı bloglar ve web siteleri için özellikle yararlıdır.

YouTube, Vimeo ve Günlük hareketleriyle (diğer gömülebilir video platformlarının yanı sıra) tamamen uyumludur.

Fiyat: 69 $ (ücretsiz deneme sürümü mevcut)

13. Neve WordPress Temaları

Neve WordPress Theme for Website Builders and Bloggers

Neve, blogculara, küçük işletmelere, e-ticaret mağazalarına ve temiz, kolay bir web sitesi oluşturmak isteyen ajanslara uygun, hızlı, özelleştirilebilir ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır.

Bu WordPress teması tamamen AMP optimize edilmiş (mobil sayfalar hızlandırılmış) ve bu temayla blogunuzun sayfalarına erişmek için kullanılan herhangi bir cihaza yanıt veriyor. Minimalist bir tasarıma sahip, hafif ancak SEO için optimize edilmiş özellikler ve kod temeli ile genişletilebilir. Tamamen ücretsizdir ve Elementor gibi sayfa üreticileriyle sorunsuz şekilde çalışır.

Fiyat: Ücretsiz (daha fazla özellik ve uzantı için, ücretli yükseltme planları için 39 ile 99 $ arası)

14. Jevelin WordPress Temaları

Jevelin Theme for Bloggers and Website Owners

Jevelin, en iyi WordPress temaları listemizi oluşturuyor, çünkü çoğu sayfa geliştiricisiyle (Elementor gibi) etkileşimli unsurlar ve uyumluluk içeren çok amaçlı bir sayfalık bir tema teması, bu da basit bir blogcu için güçlü bir iki-yumruk kombinasyonu oluşturuyor. iyi tasarlanmış bir web sitesi.

Bu WordPress teması, blogunuzu güvenli, güvende tutacak sık sık güncellemeler alır ve WooCommerce’i bir eklenti olarak kullanarak çok hızlı bir şekilde çevrimiçi bir mağaza kurma seçeneği sunar.

Ayrıca, blogunuza ince ayar yapmanızı ve gerçek zamanlı olarak değişiklikleri görmenizi ve blogunuzu hızlı bir şekilde oluşturmak için başlangıç noktası olarak kullanabileceğiniz çok sayıda tam web sitesi ve sayfa şablonunu görmenizi sağlayan canlı bir özelleştiriciye sahiptir.

Fiyat: 59 $ (bir site için bir defalık alım)

15. Hestia WordPress Temaları

Hestia WordPress Theme Screenshot of Homepage

Hestia, her türlü işletme ve blogcu için uygun olan, çok basit, kullanımı kolay bir WordPress temasıdır.

Ücretsiz bir WordPress teması olduğundan, yükseltme yapabileceğiniz ücretli bir Pro sürümü de sunar; ancak ücretsiz sürüm bile web sitenizden ürün satmak isteyenler için WooCommerce ile entegrasyon yeteneği ile birlikte gelir.

Hestia, birinden diğerine çok yumuşak bir şekilde akmak üzere tasarlanmış çeşitli ana sayfa bloklarını içeren bir sayfalık bir WordPress temasıdır. Dahili SEO optimizasyon özellikleri sıralamanızı artırmaya yardımcı olacak ve canlı tema özelleştiricisi, belirli bir sayfanın herhangi bir özelliğini değiştirmenize ve değişiklikleri anında görmenize olanak tanır.

Fiyat: Ücretsiz (Pro’ya 69 $ ‘a ücretli yükseltme)

16. Typology WordPress Temaları

Typology WordPress Theme for Text Based Bloggers

Tipoloji, bu en iyi WordPress temaları listesini yapar çünkü çok minimalist, özel bir alandır ve okuyucuları için öncelikle metin içeriğine odaklanan blogculara yöneliktir.

Bu WordPress teması, yalnızca harika içerik yayınlamaya odaklanan blogcular için mükemmeldir, ancak bloglarının her yerine görseller eklemek konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Fotoğraflar olmadan bile sitenin görünümünü zenginleştiren tipografiye odaklanmış.

Fiyat: 49 $ (bir site için)

17. Schema Lite WordPress Temaları

Schema Lite WordPress Theme for Bloggers

Schema Lite, en iyi WordPress temaları listemizi oluşturuyor çünkü kasıtlı olarak sade ve zarif olacak şekilde tasarlanan, süper hızlı, SEO optimizasyonlu bir WordPress teması.

Bu WordPress teması, her popüler sosyal medya platformuyla sorunsuz bir entegrasyon seçeneğine ve bugün ekosistemdeki en iyi WordPress eklentileri ile tam bir uyumluluğa sahiptir.

Schema Lite ayrıca, içeriğinizin zengin snippet’ler (blogunuzun Google gibi arama motorlarında olabildiğince yüksek olmasını sağlamak için) kullandığından emin olarak blogunuzu da yükseltir.

Fiyat: Ücretsiz (daha fazla özellik içeren tam Schema WordPress temasını edinmek için 59 $ ‘lık ücretli yükseltme ile Lite için)

18. Clean WordPress Temaları

Clean WordPress Theme for Bloggers with a Simple Website

Adına sadık, Temiz basit, zarif ve güzel bir minimalist WordPress teması. Tasarımın çeşitli yönlerini kolaylıkla (ve görsel olarak) düzenleyebileceğiniz gelişmiş bir düzenleme paneline sahiptir; böylece hiçbir zaman kod satırı yazmak zorunda kalmazsınız.

Clean, en iyi WordPress temaları listemizi büyük ölçüde kullanır çünkü kullanımı kolaydır. Diğer birçok minimalist özellik arasında çok çeşitli renk seçenekleri, koyu tipografi, AJAX yükleme ve kaydırıcı düzenleri bulunur.

Ayrıca, en iyi WordPress eklentileriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir – bu tema, basit bir web sitesi kurmak ve eğlenceli blog yazısı fikirlerini beyin fırtınası yapmak ve aslında blog yazısı yazmayı öğrenmek gibi önemli görevlere ulaşmak isteyen herhangi bir blogcu için harika bir başlangıç noktasıdır. blogunuza trafik çeker.

Fiyat: 19 $ (bir site için), 3 site için 59 $ ve sınırsız siteler için 77 $

19. Aspire Pro WordPress Temaları

StudioPress WordPress Theme for Bloggers by WpEngine

StudioPress, blog yazarları için en iyi WordPress temaları listemize girdi, çünkü web sitesi ziyaretçilerini çekme ve en önemlisi dönüştürme yeteneği olarak tanınan, etkileyici bir tema olarak tasarlandı.

Web barındırma devi WP Engine’in sahibi olduğu bu WordPress teması, zamanlayıcılar, ödeme düğmeleri veya alışveriş sepetlerini doğrudan (bir sayfada) gösteren önemli (kaydırma) bilgileri gösterdiğinden, blog okuyucularınızın meşgul olmasını sağlayacak paralaks kaydırma efektlerine sahiptir.

StudioPress’in pro sürümü sınırsız renk yelpazesine, üç düzen seçeneğine, özel widget konumlarına ve açabileceğiniz üç sayfalık web sitesi şablonlarına ve blogunuzu son derece hızlı bir şekilde çevrimiçi hale getirmek için küçük düzenlemeler yapmanıza izin verir. Bu WordPress teması, bir çevrimiçi mağazada çalışan veya başka şekilde çevrimiçi ürünler satan bir gün içinde çeşitlilik isteyen blogcular için mükemmeldir.

Fiyat: 99,95 $ (Genesis Çerçevesini içerir)

20. MoneyFlow WordPress Temaları

MoneyFlow WordPress Theme for Bloggers

MoneyFlow, blog yazarları için en iyi WordPress temaları arasındadır, çünkü aslında para kazanmak için blog yapmak isteyen insanlar için çok modern ve profesyonel bir blog temasıdır.

Bu WordPress teması, blogunuz için gelişmiş para kazanma özellikleri koleksiyonu sunarken, okuyucularınıza içeriğinizi tüketmeleri için dinamik ve görsel olarak çekici bir düzen sunar. Doğrudan Google AdSense ile entegre olur, böylece kolay reklamlara ve WooCommerce’a erişebilirsiniz, böylece blogunuzdan da ürünler satabilirsiniz.

Fiyat: 59 $ (bir site için)

21. Angle WordPress Temaları

Angle Flat Design WordPress Theme for Bloggers

Açı, asgari ve işlevsel bir portföy olan WordPress temasıdır; işinizi, hizmetlerinizi göstermek veya daha sonra işiniz için dönüşüme yol açmak için idealdir.

En iyi WordPress temaları listemizi oluşturur, çünkü blog ziyaretçilerinizi temel hizmetlerinize ve işinize odaklamak için temiz tipografi ile zarif bir minimalist düzen vardır. İçeriğinizi görsel olarak düzenlemek için kullanılan Gelişmiş Tema Seçenekleri paneliyle blogunuzun ayrıntılarını özelleştirmek basitleştirilmiştir.

Düzen tamamen duyarlı ve portföy modülü çeşitli çalışma türlerine uyacak şekilde optimize edildi.

Fiyat: 59 $ (bir site için)

22. Noemi WordPress Temaları

Noemi WordPress Theme for Lifestyle Bloggers

Bu yaşam tarzı ve moda blog düzeni, en iyi WordPress temaları listemizi oluşturuyor çünkü görüntüleri içeriklerinin ana özelliği olarak göstermenin mükemmel bir yolunu arayan blogcular için öğrenmesi çok basit, zarif ve kolay.

Bu WordPress teması, aralarından seçim yapabileceğiniz ondan fazla blog düzeni ve e-posta kayıt formlarını kolayca oluşturmak ve listeniz için aboneleri toplamak için Mailchimp desteğiyle birlikte gelir.

Noemi’taki gelişmiş tema seçenekleri paneli, blogunuzun çeşitli özelliklerini özelleştirmenize olanak tanır ve web sitenizin görünümünü zenginleştirmenize yardımcı olmak için sınırsız bir renk düzeni yardımı sunar.

Fiyat: 49 $ (bir site için)

23. Candor WordPress Temaları

Candor WordPress Theme for Bloggers (Clean and Simple)

Candor, blogcular için en iyi WordPress temaları listemizin bir diğer mükemmel (ve temiz) üyesidir, çünkü yazarlar, yeni başlayanlar ve iş fikirlerini hayata geçirmek ve başka türlü para kazanmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Bu WordPress teması, modern tasarım değişimleri ve tamamen duyarlı bir düzen ile çok güçlü bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Canlı kişiselleştirici, hiçbir şeyi kodlamadan değişiklik yapmanıza ve blogunuzun arka ucunda anında uygulanmalarını sağlar.

Fiyat: 39 $ (bir site için)

24. X the Theme WordPress Temaları

Best WordPress Themes X the Theme for Bloggers

X Tema, en iyi WordPress temaları listemizi oluşturuyor, çünkü tek bir pakette aklınıza gelebilecek tüm tasarım öğelerini içeren inanılmaz derecede cesur, her şey dahil bir tema.

Bu WordPress teması içindeki web sitesi şablonları ve tek tıklatmayla kurulum düzenleri dört farklı kategoride sınıflandırılır (gelecek için daha fazla planlanmış) – size kişiselleştirmek ve kendiniz yapmak için kullanabileceğiniz başlangıç düzenleri için çok çeşitli seçenekler sunar.

Bu WordPress teması, Cornerstone adında amaca yönelik, ön uç bir sayfa oluşturucu aracıyla birlikte gelir; bu, satın almanız gereken en son WordPress teması olacağı iddiasıyla birlikte gelir.

Fiyat: 59 $ (bir site için)

25. The Essence WordPress Temaları

The Essence WordPress Theme for Lady Bloggers

Bir anne bloguna başlamak istiyorsanız, o zaman bu, bunu yapmanız için en iyi WordPress temalarından biri olacaktır.

Bu WordPress teması, doğada biraz daha kadınsı eğri yapar ve blog içeriğinizi okumak için tüm cihaz türlerine tam olarak yanıt veren minimalist ve güzel tasarımlı bir düzen sunar.

Essence, bir blog şablonu, çevrimiçi dergi, dijital gazete veya hatta deneyimlerinizi belgelemek için bir seyahat blog teması olarak mükemmel bir şekilde hizmet vermektedir. 17 farklı düzenden oluşan koleksiyonları, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak ve bu da süper uygun fiyatlı.

Fiyat: 59 $ (bir site için)

26. Cheer Up WordPress Temaları

CheerUp Modern WordPress Theme for Bloggers

Bu bütçe dostu WordPress teması, maliyeti ne kadar düşük olursa olsun (59 $) muhteşem özelliklerle donatılmıştır. Blogunuzda başlangıç noktası olarak seçebileceğiniz sekiz benzersiz tasarım ve 300’den fazla demo site düzenine sahiptir.

Ayrıca, kazanan bir blog yazısı düzenini ayarlamak ve daha fazla seçenek için hem Typekit hem de Google fontlarına erişim sağlamak amacıyla, hayal edebileceğiniz tüm bloglama özelliklerini sunar.

Bu WordPress teması aynı zamanda yerel Pinterest entegrasyonları, muhteşem galeriler, navigasyon menüleri ve diğer temel widget’lar ve eklentilerle kesintisiz entegrasyonlar içeriyor.

Fiyat: 59 $ (bir site için)

Sizin için en iyi WordPress Temaları nelerdir?

Blogunuzu çalıştırmak için en iyi WordPress temasını bulmak için deney yapmak için şimdiki zamandan daha iyi zaman yoktur.

İnternet, yüz binlerce farklı WordPress temasıyla doludur – ancak bu birkaç seçim, yeni bir blog başlatırken veya mevcut web sitenizi yeniden tasarlamayı düşünürken göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçeneklerdir.

Bu temalar en iyilerin iyisidir. Ve ihtiyacınıza uygun birini bulacağınızdan şüphem yok.

WordPress’inizi seçtiğinizde ve blogunuzu oluşturma sürecini başlatmaya hazır olduktan sonra, bir blog açmak ve adım adım ilerlemek için nihai rehberime gidin.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.