+100 Ücretsiz Blogger Temaları | Responsive Blogger Temaları

+100 Ücretsiz Blogger Temaları | Responsive Blogger Temaları

Son zamanlarda herhangi bir faydalı seoways blog’undan yayınlanan en iyi koleksiyon yanıt veren ücretsiz Blogger Temaları 2019. Yine de, bu güçlü Blogger Temaları harika seçenek ve duyarlı düzenler göreceksiniz. İyi tasarım blogger şablonları süper şık ve aynı zamanda fotoğraf veya resim tabanlı bloglar veya web taşınabilir için ideal% 100 duyarlı, mükemmel kalite, süper zarif, premium tasarım Blogger Tema. Çalışmalarınızı sergilemek için bir blog oluşturmak istiyorsanız, bu blog teması teması, amaç, özlü sözler, vefatlar ve daha fazlası gibi kaynaklarla ilgili sınıf ve mükemmelliğin ne olduğunun mükemmel bir örneğidir.

Eğer wordpress kullanmak istiyorsanız SEO Hosting Nedir ? Adlı yazımızı okumalısınız!

Blog Coupon

Blog Kuponu Blogger Şablonu, kupon sunan bloglar için özel olarak tasarlanmış ve özel olarak tasarlanmış bir blogdur. Şaşırtıcı şekilde tasarlanmış özellik ve özelliklerle dolu olan bu ürün, size kupon kodları, teklifler ve teklifler sunmak için en mükemmel ve sıra dışı blogu oluşturma olanağı sağlar. En son blogger çerçevesi ve en yeni yorum sistemi ile tamamen duyarlı bir tema.

demo more info / download

Beautiful Blogger Teması

Beautiful, gereksinimlerinize ve müşterilerinizin beklentilerine göre hazırlanmış, moda, yaşam tarzı ve kişisel bloglardan oluşan ücretsiz bir blog yazıcısıdır. Bu tema, kolayca güzel, güzel ve benzersiz bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok seçenek sunar. Çeşitli sayfa tipleri, geniş ve kutulu düzenler, sınırsız renk düzenleri, çok sayıda yazı tipi, simge ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

demo more info / download

Sora Ribbon

Sora Ribbon Blogger teması, şık ve özenle hazırlanmış mükemmel bir tasarıma sahip, temiz, temiz ve modern bir Blogger temasıdır. Bu güçlü blogspot teması, kişisel blogunuz veya derginiz için mükemmel olan% 100 duyarlı bir tasarıma sahiptir.

demo more info / download

Antsasia

Antsasia ücretsiz Premium Duyarlı Temizlik Blogger Şablonu, her Blogger Temaları için özel olarak tasarlanmış bir Bloglama temasıdır. Kişisel blog, seyahat, yemek ve yemek tarifleri, moda, eğlence ve daha fazlası gibi çok çeşitli blog nişlerini destekler. Herhangi bir geliştirme bilgisi olmadan fantastik bir blog size yardımcı olmak için tonlarca özellik ile el yapımı, kullanımı basit, temiz ve duyarlı.

demo more info / download

Lily Fashion

Lily Fashion Blogger teması, zarif ve özenle tasarlanmış bir tasarıma sahip yaratıcı bir blogcu temasıdır. Bu tema bir Minimal Personal Blogger teması, çok hoş bir renk ve tasarıma sahip ve her blogger’ın gereksinimlerini karşılama potansiyeline sahip.

demo more info / download

Waverly

Waverly hızlı, modern ve kullanımı kolay ücretsiz bir Blogger şablonu. Güzel bir blog ve fotoğraf galerisi, modern minimalist tasarımı ve tipografi, kullanım kolaylığı ve minimalist tasarım felsefesi üzerine yoğun bir vurgu yapmak için ihtiyacınız olan her şeyle doludur.

demo more info / download

Sora One

Sora One Blogger teması, zarif ve özenle tasarlanmış bir tasarıma sahip yaratıcı bir blogger temasıdır. Tema, “ilk mobil” tasarımı ile tasarlandı; bu, en baştan mobil için tasarlandı ve daha sonra daha büyük bir ekrana uyarlandı.

demo more info / download

Elise Clean

demo more info / download

X-Mag

X-Mag Blogger teması bloglarda ve dergilerde basit, temiz ve modern bir blog. Tamamen duyarlı, üzerinde görüldüğü tüm cihazlara adapte olur. X-Mag Blogger’ınızı her yerde güzelleştirir.

demo more info / download

Remito Grid

Remito, size blog veya premium web sitesi oluşturma ve blogunuzu yönetme olanağı sağlayan temiz ve minimalist bir duyarlı ızgaraya dayanan bir blogcu şablonu. Son teknoloji Blogger ile üretildi.

demo more info / download

Carolina Blogger Personal teması

Carolina seyahat, moda ve yaşam tarzı blogları için minimalist bir blogcu şablonu. Akılda en iyi kodlama uygulamaları ile inşa edilmiştir. Carolina, her şeyi zaman uyumsuz olarak yüklediği ve komut dosyalarını olabildiğince hızlı bir şekilde yüklemesi için dikkatlice sıraya aldığı yeni bir şekilde kodlanmıştır.

carolina blogger personal template demo more info / download

Freelancer Blogger Theme

Freelancer Blogger şablonu / teması, portföylerini profesyonel olarak göstermek isteyen serbest çalışanlar için idealdir. Bu blogcu teması, blogcuların, girişimcilerin ve iş adamlarının profilini izleyicilere sunmaları için mükemmel bir çözümdür.

freelancer blogger templatedemo more info / download

Sora Bank Blogger Banking Theme

Sora Bank Blogger teması finans, kar, giriş, genel knowledg, vb. Hakkında bankacılık haberleri ve raporları sunan bankalar ve blog siteleri veya ibps dergileri için ideal olan minimalist ve temiz bir bankacılık blogcusu temasıdır. Kişisel olarak da kullanılabilir. Blog, kendi hikayelerinizi ve fikirlerinizi paylaşmak için.

sora bank blogger banking themedemo more info / download

Flora Hand-crafted

El yapımı Flora, başka bir Blogger teması değildir. Harika bir blog yayınlamanıza yardımcı olmak için el yapımı, kullanımı kolay, temiz ve duyarlı tonlarca ürünle birlikte sunulur.

flora hand-crafted free blogger templatemore info / download demo

Sora Cart

Sora Cart Blogger teması, tamamen işlevsel bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Sora Cart’ta, müşterinizin dikkatini hemen çekebilmek için en yeni ve en yeni ürünlerinizi sergilemeniz için büyük bir pankart var.

sora cart free blogger templatemore info / download demo

WriteUp – Blog, News & Magazine

WriteUp en iyi haber, gazete, dergi veya inceleme siteleri için uygun ücretsiz bir Duyarlı Blogger Şablonu. Her bir eleman modern akıllı telefonlara ve tabletlere uyum sağlamak için test edildi.

writeup free responsive blogger template more info / download demo

Newcon News/Magazine

Newcon, DERGİ, BLOG ve Haber siteleri için Responsive’ın temiz ve iyi organize edilmiş bir şablonudur. Tamamen duyarlı, retina hazır ve birçok güçlü özelliğe sahip. Tüm web sitesi sahipleri için açıkça önemli olduğu ve tabii ki temaların daha iyi SEO sonuçları ve yüksek hız garantisi için son derece optimize edilmiş olması nedeniyle, içerik ve okunabilirliğe odaklandık.

newcon news responsive blogger template more info / download demo

Vanilla Lifestyle

Vanilla Lifestyle, Blogger’dan zarif bir temadır. İzleyicilerinizi temiz, kadınsı ve şık bir düzen ile meşgul edecek şekilde tasarlanmıştır. Yeni başlayan blogcular ve hatta ileri düzey kullanıcılar için kullanımı gerçekten çok kolaydır ve idealdir. Tamamen reaktif, daha düşük çözünürlükten daha yüksek çözünürlüklere kadar tüm ekran boyutlarına adapte olur ve tüm modern tarayıcıları destekler.

Vanilla Lifestyle, blogunuzu istediğiniz zaman ve istediğiniz gibi özelleştirmenize olanak sağlar. Halk, yaratıcı ve zeki unsurlarından etkilenecek. İşlevselliğin geri kalanı akıllı bir seçim yapmanızı sağlayacaktır.

vanilla lifestyle free blogger templatemore info / download demo

iSimple

ISimple Klasik Düzen Duyarlı Blogger Şablonu, şıklığın ve sadeliğin güzel bir birleşimidir. Bu şablon için büyük bir his ve his sağlayan Flat UI tabanlıdır. Modern düzen hakkında da bir ipucu vermeye çalıştık, bu yüzden web sitenize iyi uyuyor. Kişisel blogunuzda kullanabilir veya profesyonel blogunuzda da kullanılabilir, yine de herhangi bir kategoriye ait herhangi bir siteyi destekleyebilir.

isimple classic free blogger thememore info / download demo

November Minimal Blog

Kasım, her türlü blogda göze çarpacak şekilde tasarlanmış, lüks bir tasarıma sahip, Temiz ve Minimal Blogger şablonu. Minimalist blog düzeniniz, kişisel blogunuz, güzellik blogunuz, moda blogunuz, otorite blogunuz veya herhangi bir blog yaratıcısı veya basit derginiz için mükemmel bir seçimdir. İçeriğinizin tüm mobil cihazlarda güzel bir şekilde görüntüleneceği anlamına gelen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Minimalist blogcu şablonu arıyorsanız, bu sizin için en iyi seçenektir.

november free minimal blogger templatemore info / download demo

Automax

Automax başarılı bir yaşam tarzı / moda blogu yönetmenize yardımcı olacaktır. Dikkatle tasarlanmış, modern bir blogger ihtiyacı olan tüm bu özellikleri içerir. Blogunuzun düzeni üzerinde tam kontrol. Automax cilalı ve hoş bir şekilde dengelenmiş sayfalar onu hemen hemen her blog türü için ideal bir şablon haline getirir. Automax blog teması, temiz bir tasarım ve mükemmel bir kullanıcı deneyimini birleştiren okunabilirliğe odaklandı.

automax free blogger templatemore info / download demo

Tech News

Tech NewsTech News, teknoloji, haber veya blog web siteleri için daha uygun, düz, temiz, süper esnek bir platform ve tamamen reaktif bir blogcu teması. Tech News Blogger teması modern bir tasarım, hız ve optimizasyon reklamları ile birlikte geliyor. Bu Blogger Temasını orada bulabileceğiniz en iyi şey yapmak için çok çaba ve araştırma yaptık.

Tema birçok özelliğe sahiptir ve kişiselleştirmesi kolaydır. Tema çok esnek ve kullanımı kolaydır. Tonlarca özellik ve özel widget ile doludur. Bundan zevk alacağınızı ve makalelerinizi yayınlamak için iyi zaman geçireceğinizi umuyoruz. Ve yardım istemek için tereddüt etmeyin.

tech news free blogger templatemore info / download demo

Bolt

more info / download demo

ChicMag Fashion & Lifestyle Personal

more info / download demo

Sora

more info / download demo

Amalie

more info / download demo

Rosemary

more info / download demo

Rose Blog

more info / download demo

Eleganto

more info / download demo

Harmonia

Harmonia, blogları için temiz ve ferah, basit bir düzen isteyen yazarlar veya yazarlar için tasarlanmış ücretsiz bir blogcu şablonu. Harmonia bir blogdan, içeriğinden en önemli şeye odaklanır. Harmonia, blogunuzu daha profesyonel bir şekilde yayınlamanıza yardımcı olacak çeşitli widget’larla donatılmıştır.

harmonia free blogger templatemore info / download demo

FlexMag

Flexmag, Lifestyle, Moda, Oyunlar, Yiyecek, Blog, Sağlık, Spor, Seyahat Teknolojileri, İş veya eğlence siteleri için duyarlı bir blog / dergi ve ücretsiz blogcu temalarıdır. Herhangi bir cihazda çarpıcı görünen tamamen duyarlı bir tasarım benimsemiştir.

flexmag free blogger templatemore info / download demo

Monal

Monal, genel olarak fotoğrafçılar, yazarlar, gezginler, web tasarımcıları, yaratıcı ajanslar ve serbest çalışanlar için özel olarak tasarlanmış minimal, temiz, esnek ve ücretsiz bir şablon Blogger’dır. Bu güzel, temiz tasarım muhteşem tipografi, harika fotoğrafçılık ve canlı renklere dayanıyor.

monal flexible free blogger template more info / download demo

Dearpins

Dearpins, kişisel blog amaçlı, ücretsiz, duyarlı bir blogcu temasıdır. Teknik bloglar, gadget bloglar veya benzer bloglar gibi niş bloglar için en uygun olanıdır. Basit bir blog dergisi model yapısına sahip olmaktır. Arkadaş canlısı model blogger Blogger şablonudur, bu nedenle renk özelleştirmesi oldukça kolaydır.

dearpins-free-responsive-blogger-templatemore info / download demo

Impreza

Impreza, modern ve temiz bir ücretsiz Blogger şablonu. Blog girişlerinizi moda, seyahat, sanat, yaşam tarzı ve daha birçok konuda sergilemek için mükemmel bir blogger teması. Bir blog yayınlanırken temanın tüm özellikleri yalnızca en gerekli özelliklere indirgenir. Impreza’nın temiz, karışık ve görkemli estetik tasarımı, yaratıcı blogcu için mükemmel bir seçimdir.

impreza free modern blogger thememore info / download demo

Nanopress

Nanopress, gazete, dergi, blog ve yayıncı için bir, kullanıcı dostu, zengin özelliklere sahip, basit, hızlı yükleme, modern ve işlevsel yeni Blogger teması. Bu şablon tam olarak yanıt veriyor, daha düşük çözünürlükten yüksek çözünürlüğe kadar herhangi bir ekran boyutuna uyuyor ve tüm modern tarayıcıları destekliyor.

nanopress-new-free-blogger-templatemore info / download demo

Fasel News

Fasel, dergi ve haber tabanlı web siteleri ve bloglar için özel olarak tasarlanmış, Duyarlı ve ücretsiz bir Blogger temasıdır. Sitenize Blogger’a yepyeni bir görünüm ve dokunuş hissi vermek istiyorsanız. Moda, yaşam tarzı, seyahat, teknoloji, multimedya, dekorasyon ve kişisel bloglar gibi öfke blog nişlerinin ölçeğini desteklemek için inşa edildi.

fasel free responsive blogger template more info / download demo

Smart Blog

Akıllı Blog temiz ve cesur Tasarım ile ücretsiz bir blogcu şablonu. Herhangi bir kişisel blog için mükemmel. Modaya uygun tasarımı saf bir zarafetin birleşimi ile takip ediyor. Smart Blog ile içeriğinizi temiz ve minimal bir şekilde sunarak bu noktaya gelebilirsiniz.

Smart Blog - responsive blogger templatedemo more info / download

Glam Up

Glam Up, ultra temiz ve ücretsiz bir blogcu şablonu. Glam Up size, ekranda ilerleyen tüm diğer şeylere odaklanmak yerine, içeriğinizi gerçekten okuyabilmenizi sağlar. Glam Up ile dikkatin dağılmayacak. Bu temanın duyarlı bir düzeni var, kolayca kişiselleştirebilir ve Müthiş Web Sitenizi oluşturabilirsiniz.

Glam Up free blogger themedemo more info / download

Swift

Swift, Modern Design ile tamamen Retina Hazır ve ücretsiz bir blogcu teması. Kodları çok hafif, yüklemeyi hızlı hale getiriyor ve Blog veya Dergi için ideal olan hoş bir şekilde temiz bir görünüme sahip. Yüksek PageSpeed Insights skoru, hızlı Pingdom yükleme süreleri ve derin sosyal medya entegrasyonu ile blogunuzun SEO potansiyelini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Swift responsive blogger themedemo more info / download

Voux

Voux, içeriğinizi zahmetsizce zamansız bir tarzda sergilemek üzere tasarlanmış, temiz ve minimalist bir blog temasıdır. Minimalist blog düzeniniz, kişisel blogunuz, otorite blogunuz veya her türlü yaratıcı blog veya basit derginiz için mükemmel seçim. İçeriğinizin tüm mobil cihazlarda güzel bir şekilde görüntüleneceği anlamına gelen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Minimalist blogcu teması arıyorsanız, o zaman bu sizin için en iyi seçenektir.

voux responsive blogger themedemo more info / download

Motive

Motive Mag, içeriğinizi zahmetsizce zamansız bir tarzda sergilemek için tasarlanmış minimal, benzersiz ve cesur bir dergi içermeyen blog yazarıdır ve yazı tipini Instagram, twitter vb. Gibi sosyal medyada kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Haberler ve blog siteleri için harika, her bir haber yazısı, medya yazısı ve blog yazısı ile bütünleşik video ve galeriler.

Motive responsive blogger themedemo more info / download

Trendmag

Trendmag, Grid tabanlı duvar tasarımını getiren yaratıcı benzersiz tasarımıyla hafif ve temiz, ücretsiz, duyarlı bir blogcu. Kişisel blogunuz, Moda blogunuz, fotoğraf blogunuz, Yaratıcı blog veya her türlü yaratıcı blog veya basit dergi için mükemmel seçim. İçeriğinizin tüm mobil cihazlarda güzel bir şekilde görüntüleneceği anlamına gelen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Bu Şablon sayesinde kendi blogunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.

trendmag responsive blogger templatedemo more info / download

Personal

Kişisel açık ve ücretsiz bir blogcu tema açıktır. İçeriğinizi zahmetsizce zamansız bir tarzda göstermek için tasarlanmış hafif ve parlak bir blog temasıdır. Bu şablon çok esnek, kişiselleştirilmesi kolay ve iyi belgelendirilmiş, kişisel Blog ve profesyonel kullanım için yaklaşımlar. Blogger Dashboard’un Çoklu Yazar Destekli ve Sınırsız renk değiştirme seçeneği ile Piyasadaki En İyi Seo Optimize edilmiş blogger teması olduğunu garanti ediyoruz. İçeriğinizi ana sayfadaki kesikli çizgilerle ve içeriğinizin tüm mobil cihazlarda güzel bir şekilde gösterileceği anlamına gelen yeni bir Özet Özet komut dosyasına sahiptir.

personal responsive blogger templatedemo more info / download

Gridz

Gridz, Grid tabanlı duvar tasarımını getiren temiz, yaratıcı, duyarlı ve ücretsiz bir blogcu şablonu. Kodları çok hafif, yüklemeyi hızlı hale getiriyor ve Blog veya Dergi için ideal olan hoş bir şekilde temiz bir görünüme sahip. Kişisel blogunuz, Moda blogunuz, fotoğraf blogunuz, Yaratıcı blog veya her türlü yaratıcı blog veya basit dergi için mükemmel seçim. İçeriğinizin tüm mobil cihazlarda güzel bir şekilde görüntüleneceği anlamına gelen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Bu Şablon sayesinde kendi blogunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.

gridz responsive blogger themedemo more info / download

Wagazine

Wagazine, blog’unuzdan Para Kazanma’dan Maximun Karına ulaşmak için Asal konumdaki İlanlara daha fazla odaklanan bir haber veya dergi sitesi için bir şablon blog yazarıdır. Ayrıca, ziyaretçilerinin sitelerini çekmeye ve tutmaya odaklanmasını sağlar. Bu tema Arama Motoru Optimizasyonu için mükemmel. Yüksek Kullanıcı Dostu blogger teması. Haberler, Dergi blogcu teması veya portföy web siteleri için mükemmeldir. Çekici bir renk kombinasyonu ve etkilenmiş profesyoneller ile birçok özelliğe sahiptir. Hemen çıkma oranlarını azaltmaya odaklanan ve reklam gösterimini artırırken, bu tema ziyaretçilerinizin reklam gelirinizi en üst düzeye çıkarırken daha fazla içeriğe kaydırmasını sağlayacak! Dergi stili şablonları arıyorsanız o zaman sizin için en iyi seçenek

Wagazine responsive blogger themedemo more info / download

Blogstar

Blogstar, Grid tabanlı duvar tasarımını getiren bir gtrr temiz ve minimal ücretsiz blogcu şablonu. Kodları çok hafif, yüklemeyi hızlı hale getiriyor ve Blog veya Dergi için ideal olan hoş bir şekilde temiz bir görünüme sahip. İçeriğinizin tüm mobil cihazlarda güzel bir şekilde görüntüleneceği anlamına gelen duyarlı bir tasarıma sahiptir.

Blogstar-Free-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

Fashion

Moda, modern ve temiz tasarım getiren güzel ve ücretsiz bir şablon blogcu. Kodları çok hafif, yüklemeyi hızlandırıyor ve moda Blog ya da Dergi için ideal olan hoş bir şekilde temiz bir görünüme sahip. Ücretsiz moda şablonları arıyorsanız, bu sizin için en iyi seçenektir.

Clean-Blogger-Templatedemo more info / download

Couponism

Kuponizm, kupon ve indirimli işletme web siteleri için oluşturulmuş, yüksek kaliteli bir kupon niş ücretsiz duyarlı şablon blogcu. Bir web sitesi için gerekli olan son derece profesyonel özelliklere sahiptir. Temiz, duyarlı ve ayrıca retina mobil cihazlar için hazır

Free-Responsive-Blogger-Template-Couponismdemo more info / download

Minimal

Minimal temiz ve minimalist bir ücretsiz duyarlı blogcu teması. İçeriğinizi zahmetsizce zamansız bir tarzda göstermek için tasarlanmış hafif ve parlak bir blog temasıdır. Kişisel blogunuz, niş blogunuz, Moda blogunuz, otorite blogunuz veya her türlü yaratıcı blog veya basit derginiz için mükemmel seçim

Minimal-Free-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

Outfit

Kıyafet duyarlı tasarım getiren temiz ve Minimalist ücretsiz duyarlı blogcu tema. Blog yazmak için ideal. Çok esnek, tamamen kişiselleştirilmiş ve Option Framework ile güçlendirilmiş. Düzgün ve hızlı kullanıcı deneyimini seveceksiniz. Bu tema Arama Motoru Optimizasyonu, Artı kişisel blog, yaşam tarzı, Moda ve Haber Blog için mükemmel.

Outfit-Fre-Clean-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

Fabulous

Fabulous, duyarlı bir tasarıma sahip ücretsiz bir blogcu teması ve Yüksek Kullanıcı Dostu blogcu teması. Fotoğrafçılara ve geçmiş ve bugünkü çalışma koleksiyonlarını sergilemek için Portföy kullananlara odaklanmış olmasına rağmen, basit ve temiz, çeşitli amaçlar için mükemmel tasarım.

Fabulous-Free-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

Toniq

Toniq, harika bir web sitesi veya internet işi yapmak isteyen herkes için temiz, şık ve profesyonelce tasarlanmış duyarlı bir blogcu. Toniq blogger teması, gazete, dergi, editoryal, kişisel blog, eğlence (film, müzik ve fotoğrafçılık), işletme ve portföy için mükemmel bir seçimdir.

Toniq-Free-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

Sky Blog

Sky Blog, Sora’dan bir başka güzel ve modern ücretsiz duyarlı Blogger Temaları. Sky Blog teması, temiz ve taze bir düz renk bazlı, responsive Blogger Temaları tasarımı ve yüksek kullanıcı dostu bir şablondur. Bu tema haber, dergi ve kişisel blog için mükemmel

Sky-Blog-Free-modern-blogger-templatedemo more info / download

Deep Views

Deep Views,% 100 duyarlı, temiz, şık, modern, taze, ücretsiz duyarlı bir şablon blog yazarıdır. HTML5 CSS3 şablonları kullanılarak oluşturulmuştur. Deep Views teması blog, haber, dergi, eğlence ve portföy için mükemmel bir seçimdir.

Deep-Views-Blogger-Template-Free-Downloaddemo more info / download

FastMag

FastMag, blog yazarı, yazarlar, gazeteciler ve fotoğrafçılar için hafif ve ücretsiz bir şablondur. Tasarım açısından minimaldir ve her şeyi çalıştırmak ve yüklemek için sadece birkaç saniye sürer. Bu şablon, dergi temelli bir blog için gerekli olan önemli özelliklere sahiptir.

FastMag-Free-responsive-blogger-templatedemo more info / download

Social Mag

Social Mag, futuristik bir arayüze sahip olan Modern UI tabanlıdır. Sosyal medyayı kolaylaştıran özelliklerle. Bu şablonda, bir blog veya dergi tabanlı bir siteyi çalıştırmak için gerekli olan neredeyse tüm temel özellikleri bulacaksınız. Bu duyarlı ve ücretsiz Blogger Temaları, sosyal ağınıza abone olmak için içeriği paylaşmak için kullanıcılarınıza daha fazla seçenek sunarak sosyal medya ağınıza büyük önem verir.

Social-Mag-Free-Blogger-Templatedemo more info / download

Creative

Yaratıcı, yeteneklerinizi portföyünüzün odak noktası yapan – olması gerektiği gibi yapan, güzel bir minimalist portföy içermeyen, duyarlı Blogger Temaları. İşinizi zamansız bir tasarımla profesyonel bir şekilde sunun.

Free-Responsive-Blogger-Template-Creativedemo more info / download

PowerGame

Power Game, blog yazarı, oyun, haber ve eğlence içeriği için ücretsiz bir şablondur. Birisinin bir oyun blogunda veya dergisinde isteyebileceği her özelliği sunacak, çünkü bu şey harika özelliklerle doludur.

Free-Responsive-Blogger-Template-PowerGamedemo more info / download

CockTail – responsive blogger theme

CockTail-Free-responsive-blogger-templatesdemo more info / download

Attitude

Tutum, Blogger Temaları, makyaj blogları, saç blogları, moda web siteleri ve genel kadınsı bloglar için özel olarak oluşturulmuş, ücretsiz ve duyarlı bir şablondur. Bu temanın her öğesi iyi hazırlanmış ve sitenizin profesyonel web sitesi görünmesini sağlar ve içeriğinize maksimum şekilde maruz kalırsınız.

Attitude-Free-Beauty-Blogger-Templatedemo more info / download

Arcade Mag

Android Mag, başarılı bir oyun blogu veya dergisi veya multimedya sitesi çalıştırmak için ihtiyaç duyacağınız her özelliği sunacak blogger, oyun oynama için ücretsiz bir şablondur. Sağlam çerçevemizle, bu şablonu düzenlemek için kodlamayı öğrenmenize gerek yoktur, çünkü özelleştirme yalnızca birkaç tıklamayla mümkün olur

Arcade-Mag-Free-Gaming-Blogger-Templatedemo more info / download

Techism

Teknoloji, Mashable ve TheNextWeb.com’dan ilham alan duyarlı bir şablondur. Başarılı bir teknoloji, multimedya veya haber portalı blogu çalıştırmak isteyen Blogger Temaları kullanıcıları için oluşturulmuş şık, sade ve şık bir şablondur.

Techism-Free-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

BetaCommerce

BetaCommerce, blogger eTicaret çözümü için küçük işletme sahiplerinin dakikalar içinde hızlı bir şekilde çevrimiçi bir alışveriş mağazası kurmaları ve ürünlerini kolayca satmaya başlaması için mükemmel bir ücretsiz şablondur. BetaCommerce Shopping blogger teması, kişiselleştirme, esnek yönetici paneli kullanımı ve profesyonel e-ticaret çözümü ile birlikte tonlarca profesyonel kullanım için birçok seçenek sunar. Her online alışveriş sitesi, vitrin ve hatta portföy için uygundur.

BetaCommerce-Shopping-Blogger-Templatedemo more info / download

Vebtube

VebTube, video blogcuları için basit ve ücretsiz bir Blogger Temaları. Bu bloggeradm şablonu 3 ünlü video barındırma sitesini desteklemektedir. Youtube, Vimeo ve Dailymotion. Otomatik olarak küçük resimler oluşturur ve blogunuzun Ana Sayfa ve Arşiv sayfalarında gösterilir.

Vebtube-Responsive-Video-Blogger-Templatedemo more info / download

RealMag

RealMag, modern, kullanıcı dostu ve profesyonel ücretsiz bir Blogger Temaları. Blogcu kullanıcıları için temiz ve modern bir tasarıma sahiptir. Hem başarılı bir dergi günlüğü blogu, hem de haber günlüğü vb. Yayınlamak için iyi olan birkaç kullanışlı özelliğe sahiptir. Harici bir widget’ı kendi başınıza yüklemeniz gerekmez.

RealMag-free-professional-blogger-templatedemo more info / download

Signature

İmza, ziyaretçilerin sitelerini çekmeye ve tutmaya odaklanan bir haber veya dergi sitesi için tam bir blog yazarı temasıdır. En iyi SEO uygulamalarını kullanır ve bunun üzerine hızlı, basit ve kullanımı kolaydır. Sadece duyarlı olmakla kalmıyor, aynı zamanda derginin mobil ekran boyutlarına geldiğini düşünüyor.

Free-Blogger-theme-for-a-news-or-magazinedemo more info / download

Icon Mag

Simge Mag% 100 Mobil hazır, SEO dostu ve hazır Reklamlar şablonudur. IconMag, tasarımcılar ve geliştiriciler için çok uygun, çok amaçlı bir temadır. Portföy, Dergi, Multimedya ve İlham Bazlı Blog Şablonu.

Icon-Mag-Free-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

Newspaper

Gazete, pek çok benzersiz özelliğe sahip ücretsiz, duyarlı bir Blogger Temaları. Adı gibi bir haber blogu şablonu ise haber blogları / web siteleri ve dergiler blogları oluşturmak için kullanılabilir. Bu haber şablonu, etiket gönderilerini ve son gönderileri listelemek için pek çok benzersiz widget’a sahip.

Newspaper-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

LifeHack

LifeHack, birçok özelliği olan duyarlı bir şablon blog yazarıdır. Teknik bloglar ve kişisel bloglar oluşturmak için en uygun yöntemdir.

LifeHack-Free-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

Engaged

Nişanlı güzel bir tasarıma ve mükemmel işlevselliğe sahip modern bir şablon. Meşgul temiz ve cesur stilli bir blog, kişisel blog, dergi, yazarlar, haber dergisi web siteleri için uygun dergi blogger tema. Katılımlı şablon, ziyaretçinizi web sitenizde meşgul tutmanıza yardımcı olur.

Engaged-Blogger-Templatedemo more info / download

Simplify

Basitleştirmek Temizlik basit ve temiz tasarım getiren güzel bir ücretsiz Duyarlı bir şablondur. Blog yazmak için ideal. Çok esnek, tamamen özelleştirilebilir ve Option Framework ile güçlendirilmiş. Düzgün ve hızlı kullanıcı deneyimini seveceksiniz. Bu tema Arama Motoru Optimizasyonu, Artı kişisel blog, Dergi, Yorumlar ve Haberler Blog için mükemmel.

Simplify-Clean-Free-Blogger-Templatedemo more info / download

Xmax

Xmax çok amaçlı ücretsiz bir sayfa Blogger Temaları. Portföylerini veya bir şirketin ürün tanıtım hizmetini göstermek isteyen her zevke uygundur. İPhone veya Android için Uygulamalar geliştiren bir geliştiriciyseniz, bu şablonu onları çeken parlak bir tasarımla temsil etmek için de kullanabilirsiniz. Bu tema, çubuk başlığı, özellikli yazılar, kaydırıcı, konum haritaları vb.

Xmax-free-one-page-portfolio-blogger-templatedemo more info / download

GAG99

Gag99, şablon blog yazıcımızın en yeni üyesi. Video veya görüntüleri en iyi şekilde sergilemenize yardımcı olacak duyarlı bir Blogger Temaları. Ana sayfada otomatik olarak küçük resim veya video gösterecektir. Bootstrap 3 ızgarasını kullanan ve duyarlı bir Blogger Temaları.

GAG99-Free-Galley-and-Video-Blogger-Templatedemo more info / download

Journey

Journey, seyahat ve blog web sitesi için blog yazıcısını kullanmayı sevenler için mükemmel bir ücretsiz cevaplayıcı şablon. Daha fazla bir Traveler blogger teması üzerine kişiselleştirilmiş ve akılda tutarak tasarlanmıştır. Blog mesajlarınızı okurken okuyucularınızın tam kolaylık sağlamasına olanak sağlayan, akışkan duyarlı ekranlı ızgara düzenine sahiptir. Fotoğrafçılar, günlük yaşam tarzı blogcuları, seyahat Blogger Temaları ve diğer kullanıcılar için idealdir.

Journey-Free-traveller-blogger-templatedemo more info / download

Personal Mag

Kişisel Mag – web’de haberleri ve hikayeleri yayan galeri, modern, kişisel ve profesyonel bloglar için temiz ve ücretsiz bir Blogger Temaları. Tamamen duyarlıdır, böylece bir, iki ve üç sayarken cihazınızın şeklini alır. Oldukça sıra dışı Blogger Temaları haline getiren bazı yüksek kaliteli özelliklere sahiptir. Google Haritalar, Marka logosu kaydırıcısı, öne çıkan reklam noktaları, sosyal paylaşım sayaçları, ilgili yayınlar ve daha fazlası gibi birçok özel widget vardır.

Personal-Mag-Blogger-Templatedemo more info / download

VIPfolio

Portföylerinizi kolaylıkla sergilemenize yardımcı olacak profesyonel ve ücretsiz bir Blogger Temaları mı arıyorsunuz? Burada weblog şablonlarından duyarlı bir portföy şablonu. Web tasarımınızı, tasarımınızı ve hatta web sitelerini minimum çabayla kolayca sergilemenize yardımcı olacaktır.

VIPfolio-Responsive-Portfolio-Blogger-Templatedemo more info / download

Awesome Mag Blogger

Awesome Mag Blogger, daha önce hiç BlogSpot şablonunda görülmemiş özelliklerle gelen tamamen ücretsiz, duyarlı bir blogger teması. Herhangi bir niş siteye veya bloga dönüştürülebilen eksiksiz bir tema paketi yapan, sağlam elementlere sahip benzersiz bir akışkan tasarım konseptine sahiptir. Portfolyo, dergi, kişisel blog, ürünler, liste tabanlı siteler vb. İçin özelleştirilebilen 3 sütunlu bir şablondur. Yazınızı daha üst sıralarda tutmak için yeterli esneklik sağlayan hem sayfa içi hem de sayfa dışı SEO için optimize edilmiştir. arama motoru sonuçlanır ve yayınlarınızı internette mevcut olan şablonun geri kalanından% 99 daha hızlı indekslemenizi sağlar.

Awesome-Mag-Blogger-Templatedemo more info / download

WeblogMag

WeblogMag, blog yazarı, işletme blogları, dergiler ve basit haber siteleri için profesyonel bir şablondur. Weblogmag, kullanıcı deneyimini geliştirmemizi kolaylaştıran birçok özellik ile birlikte geliyor. Yeni bir widget ile birlikte harika bir kaydırıcı ve yeni bir ticker ile geliyor.

WeblogMag-Responsive-Professional-Blogger-Templatedemo more info / download

Modern Mag

Modern Mag haber, dergi veya kişisel bloglar için iyi bir yeni çözüm şablonu. Modern Mag blogger teması, yeni bir dergi tarzı duyarlı tasarım temasıdır. Gazeteler, editoryal, multimedya ve diğer bloglar için mükemmel bir seçimdir

Modern-Mag-Blogger-Templatedemo more info / download

Foliocard

Foliocard ücretsiz bir profesyonel portföy Blogger Temaları. Kişisel ve ticari bloglar için çalışmalarınızı ve becerilerinizi basit bir şekilde yeni yazılar oluşturarak düzenli bir şekilde göstermek için en uygunudur. Duyarlı ve Bootstrap 3.1.1 ızgaraları ve menüsünü kullanıyor.

Foliocard-Responsive-Portfolio-Blogger-Templatedemo more info / download

Picsalad

Picsalad, kişisel ve profesyonel Blogger Temaları için en uygun duyarlı bir şablondur. Makalenizde sosyal medya sitelerinden daha fazla ziyaretçi çeken hoş resimleriniz varsa, Picsalad sosyal medya bloglama teması olarak bilinir. Bu tema, yazı bağlantılarında makalelerin daha iyi görülebilmesi ve daha iyi TO için herhangi bir gezinti çubuğuna sahip çekici bir tasarıma sahip.

Picsalad-Free-Responsive-Blogger-Blogging-Templatedemo more info / download

Standard

Basit ve duyarlı bir Blogger Temaları için çok fazla istek alıyoruz. Bugün en son “Standart” şablonumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Standart, weblog şablonlarından basit ve duyarlı bir yanıt veren Blogger Temaları. Standart birçok özellik içeren bir bootstrap 3 duyarlı Blogger Temaları.

Standard-Blogger-Template-Simple-Responsive-Blogger-Themedemo more info / download

Gagism

Gagism, görüntü gags web siteleri için oluşturulmuş Fütüristik UI tabanlı bir şablon Blogger Temaları. Blogger platformunda her zaman resimli veya mem tabanlı bir siteye sahip olmak isteyen herkesi ağlayan seven insanlar için harika bir CMS arayüzü oluşturduk.

Gagism-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

Dynamic Mag

Dinamik Mag, duyarlı ücretsiz bir premium şablondur. Artık bir gün bu tür Blogger Temaları ücretsiz olarak bulmak zor, çünkü herkes temalarını farklı pazar türlerinde satıyor, ancak size bu blogcuyu ücretsiz veriyoruz.

Dynamic-Mag-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

Wedding Mag

Düğün teması Dergisi, düğün niş Blogger Temaları için ideal olan güzel bir evlilik web sitesi şablonu, ancak herkes herhangi bir web sitesinde herhangi bir şekilde biçimlendirmek için basit ve zarif bir çerçeve olarak kullanabilir.

Wedding-Mag-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

ShotMag

ShotMag turistler, Blogger Temaları, film yapımcıları, fotoğrafçılar ve yaratıcı profesyoneller için rafine ve duyarlı bir Blogspot şablonu. Bu şablonla, çevrimiçi portföyünüzü oluşturmak, yeni eklemek ve değiştirmek kolay olacaktır.

ShotMag-Minimalist-Blogger-Template-for-Photoblogdemo more info / download

BlogTube

BlogTube, video siteleri, video blog video portalı için tasarlanmış bir Profesyonel Duyarlı Video Şablonudur. Bu blog yazarı teması, hızlı bir şekilde profesyonel bir video sitesi kurmanıza yardımcı olacaktır. YouTube, Vimeo ve Dailymotion gibi popüler web sitelerinden ilham alıyor. Bunun şimdiye kadarki en güçlü Video Blogger teması olduğunu söyleyecek iki görüş yok.

BlogTube-Professional-Video-Blogger-Templatedemo more info / download

Grid Pin

Grid Pin, fotoğraf ve tasarımları paylaşan blog yazarı için profesyonel, ücretsiz bir şablondur. Grid Pin, ana sayfa, arama sayfaları, kategori sayfaları ve arşiv sayfalarında duvarcılık etkisi gibi ilgi göstermek için duyarlı duvarcılık özelliğinden faydalanıyor.

Grid-Pin-Responsive-Masonry-Photography-Blogger-Templatedemo more info / download

Brand Mag UX

Marka Mag UX saf ve tamamen duyarlı, Blogger Temaları HTML ve CSS3 gibi en son teknolojiler ile oluşturuyor. Özelleştirmek ve etrafında döndürmek için birden fazla eleman ile eşsiz bir tasarım konsepti vardır. Kaydırıcı veya Reklam ekleyebileceğiniz için başlıkta farklılıklar var.

Brand-Mag-UX-Responsive-Blogger-Templatedemo more info / download

Flat Mag

Flat Mag Responsive blogger teması, blogger, multimedya, haber bülteni, Eğlence ve Teknoloji blogları için tam olarak tasarlanmış çok amaçlı bir düz şablondur. Zarif yeşil renk şemasıyla Fla tMag, duyarlı ve esnek bir tasarım olsa da ziyaretçilerinize hayatlarının deneyimini yaşatır.

Flat Mag responsive blogger themedemo download

Red Hood

Red Hood Free Portfolio Blogger Templatedemo download

Vortex

Vortex, zengin profesyonel blog yazarları ve yöneticileri için tasarlanmış% 100 duyarlı, yüksek işlevli ve multimedya dergisi tarzı şablondur. Sizi kesinlikle bu şablonda gaga yapmaya itecek bazı etkili özelliklere ve işlevlere sahiptir. En önemlisi, bu şablon her cihazda farklı görünüyor.

Vortex responsive blogger templatedemo download

Educator

Eğitimci, BlogSpot tabanlı web siteleri için tasarlanan blog yazarı, eğitim amaçlı ve iyi ve sade tema için son derece şık, ücretsiz bir şablondur. Bu şablonu, çok fazla masrafı olmayan inanılmaz profesyonel bir web sitesine sahip olmak isteyen tüm eğitim, kolejler, üniversiteler ve diğer kurumlar için tasarladık.

Free Education Blogger Templatedemo download

Fabric

Kumaş, modern web tasarımı arasında hoş bir şekilde benzersiz olan dokuma stilini sunan sade ve minimalist bir Blogger Temaları. Kumaş, Temanın gerçek güzelliğini ortaya çıkaran harika tipografi ile birinci sınıf görünümlü bir şablondur. Modern ve pastel renkli bir şablon arıyorsanız, kumaş blogunuz için mükemmel bir seçimdir.

responsive blogger template - Fabricdemo download more info / download

GoGreen

GoGreen çok sayıda yeni ve kayıtsız işlevselliğe sahip çok amaçlı, ücretsiz, Blogger Temaları bir şablondur. FLAT UI bir dokunuşla zarifçe temiz ama tamamen düz değil. Bu temanın dinamikleri son derece saf ve blogger sitenize pırıl pırıl parlıyor.

GoGGoGreen responsive blogger templatedemo download

Videoism

Videoism, video sitesi ve video blog portalı için tasarlanmış profesyonel bir şablondur. Bu responsive Blogger Temaları, profesyonel bir video sitesi oluştururken herkesin hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır. YouTube, Vimeo, Dailymotion ve diğerleri gibi popüler video barındırma sitelerinden ilham almıştır. Bunun, şimdiye kadarki en güçlü ve en sağlam Video Blogger şablonu olduğunu söylemek için mütevazı bir durum yok.

Videoism responsive blogger templatedemo download more info / download

WebDepot

WebDepot, benzersiz görünmesini sağlayan farklı renk şemalarının bir birleşimidir. Bu duyarlı Blogger Temaları şablonu, özellikle niş tasarlamaya daha fazla vurgu yapanlar için Tasarım, web geliştirme ve Dergi tabanlı web siteleri için idealdir. Diğer temalarımızdan farklı olarak, bazı CSS3 dahil etme ve diğer önemli işlevler dahil olmak üzere pek çok eşsiz özelliğe sahiptir.

WebDepot responsive blogger templatedemo download more info / download

Folio360

Folio360, portföylerini sergilemeyi seven Tasarımcılar için tasarlanmış duyarlı bir şablon. Gerçekten de, büyümenize gerçekten yardımcı olacak güçlü, oldukça esnek ve kişiselleştirme şablonudur. Bu tema duvar kağıdı ve resimsel tabanlı web siteleri için idealdir. Sizi ve ziyaretçilerinizi de etkileyecek çarpıcı ve inanılmaz özelliklere sahiptir. Bir portföy şablonunun temel ihtiyacı olarak kabul edilen temiz ve şık bir tasarıma sahiptir.

Folio360 responsive blogger templatedemo download

Retina

Retina, çok nişli olan ya da sadece tek bir yerde farklı kategorilere giren birçok öyküyü kapsayan bloglar için tasarlanmış, çok yönlü bir dergi tarzı temadır. Teknoloji, Eğlence, Haberler, Dergi, Gadget’lar gibi tüm bloglar için hala idealdir. Neredeyse her şeyi barındırma eğilimindedir. Çok sayıda özelleştirilmiş widget ile reçel doludur.

Retina responsive blogger templatedemo download

WebMag

WebMag, Blogger’ın etkin olduğu web siteleri için duyarlı bir şablon ve çok amaçlı bir dergi temasıdır. Son derece verimli ve çok özel bir işlevselliğe sahip. CSS3 ve HTML5 içeren en son web geliştirme dilini kullandık. Bu tema her türlü web sitesi için idealdir; Dergi, Teknoloji, Web tasarımı, geliştirme ve gadget tabanlı bloglar için özel olarak tasarlanmış çok amaçlı bir şablondur.

Free WebMag Blogger Templatedemo download

Metro Classic

Metro Classic, önceki Metro UI duyarlı Blogger Temaları geliştirilmiş bir sürümüdür. Metro Classic, eski bir Windows 8 tarzıdır ve bazı olağanüstü özelliklerle doludur. Bu tema teknoloji, araçlar, incelemeler, haberler, kişisel vb. Gibi blog oluşturma nişleri için idealdir. Ayrıca Chrome, Firefox ve internet explorer gibi hemen hemen tüm önde gelen tarayıcılarla uyumludur. Bu duyarlı şablonun renk şeması da sevimli ve göz dostudur. Bunun üzerine, bu şablonu tamamen ücretsiz olarak alıyorsunuz.

Metro Classic responsive blogger templatedemo download more info / download

Timeline Magazine

Timeline Magazine, Facebook Timeline’dan ilham alan ilk ücretsiz Blogger Temaları. Bu temada, yazılar iki sütunda yatay olarak görüntülenir. Blogunuza gelen bir çok ziyaretçiyi mıknatıslatan ezici bir görünüme sahiptir. Varsayılan olarak, bu şablon Beyazımsı mavi renk şemasıyla birlikte gelir.

Timeline Free Magazine Blogger Templatedemo download

Creative Gallery

Yaratıcı Galeri çok stilli bir Portföy ücretsiz duyarlı Blogger Temaları. Bu tema, çalışmalarınızı ve resimlerinizi göstermek için mükemmel. Duvar kağıdı ve portföy web sitesi için idealdir. Belki de son derece baskın bir dokunuşa sahip olan tek şablondur.

Creative Free Gallery Blogger Templatedemo download more info / download

Metro UI – responsive blogger teması

Metro UI responsive blogger templatedemo download

Geekiesm

Bu premium Blogger Temaları kullanıcılarım için ücretsizdir, bu tema normal bir şablonun hayal edemediği birçok özelliğe sahiptir. Blogunuz için profesyonel görünümlü bir şablon arıyorsanız, o zaman bu tema sizin için mükemmel bir seçimdir.

GeekieGeekiesm free Premium Responsive Blogger Templatedemo more info / download

Grid Spot

Grid Spot, Blogger hayranları için premium duyarlı blog ve dergi şablonu. Bu şablonu hedefle tasarladık, Blogger platformu hakkındaki düşüncelerinizi değiştirmenizi sağlıyoruz.

GridSpotdemo more info / download

Ajbspot

AjbSpot, harika bir web sitesi veya internet işi yapmak isteyen herkes için temiz, şık ve profesyonelce tasarlanmış bir şablondur. Bu şablon gazete, dergi, editoryal, kişisel blog, eğlence (film, müzik ve fotoğrafçılık) ve portföy için mükemmel bir seçimdir

Ajbspot-Responsive-MultiPurpose-Blogger-Templatedemo more info / download

XPress News

XPress News, dergi veya haber blogları için yeni bir şablondur. Tüm Blogger Temaları için duyarlı, kurulumu kolay, kullanıcı dostu. Renkli bir şov yapmak istiyorsanız, ideal şablonlar.

XPress-News-Responsive-Blogger-Magazinedemo more info / download

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.