Ücretsiz Backlink Listesi | En İyi Bedava Backlink

Merhabalar bu yazımda kendi kullandığım ve yeni keşfettiğim yüksek DA/PA oranı olan backlinkleri sizlerle paylaşacağım. Bu yazıda asla zararlı bir ücretsiz backlink bulunmayacaktır bundan emin olabilirsiniz ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  SEO İçin Backlink can damarıdır. Güçlü kelimeler’de backlink olmadan savaşamazsınız bu yüzden bu yazı sizin için çok önemli!

SEO Hosting nedir ? Yazımızı okumadıysanız ilginizi çekebilecek bir yazı bu arada onuda okuyabilirsiniz.

1.Teachable

Ücretsiz Backlink

Teachable sitesinin analizlerini üstte görüyorsunuz ve mükemmel güçlü bir site. “SS” yazan yer Spam Score oluyor yani bu sayfanın spam oranı %1 mükemmel bir oran. DA/PA Değerlerinden bahsetmeye zaten gerek yok.  Bedava backlink için seçilmiş en iyi sitelerden birisi şimdi buna nasıl ücretsiz backlink ekleyeceğimizi anlatayım.

https://teachable.com/create-account  Bu linke girip kayıt oluyoruz. Kayıt olduktan sonra “Kurs Aç” seçeneğine tıklıyoruz. Bu seçenekler ingilizce ama ben Türkçe versiyonunu yazmayı tercih ediyorum ona göre bakıp adımları takip edebilirsiniz. Kursumuzu açtıktan sonra yan tarafta “Site” > “Sayfalar” diye bir kısım oluyor o kısıma girip oradan “Anasayfa” yazan yerin “Düzenle” tuşuna basıyoruz ve oradan “Başlık” “Yazılar” gibi yerleri görebiliyorsunuz “Yazılar” kısmına istediğimiz şeyleri yazıyoruz ve sitemizin linkini bırakıp paylaşıyoruz bu kadar.

2.Zenodo Sandbox

Ücretsiz Backlink

2. Sitemiz olan zenodo sandbox siteside gördüğünüz gibi gayet güçlü bir site ve bu listede seçtiğim sitelerin spam skorlarının az olmasına gerçekten dikkat ediyorum. Bugüne kadar çalıştığım bütün müşterilerimin spam skorları 1 oldu ve daha fazlası da olmadı. Spam Skorunuza özen gösterin lütfen. İleride gelecek google güncellemelerinin amacını bilemeyiz bu yüzden bir anda siteniz kaybolabilir.

https://sandbox.zenodo.org/signup/  Bu linke girip kayıt oluyoruz. Ben github ile giriş yapmayı tercih ediyorum daha basit olaylar hızlı ilerlesin sıkıcı olmasın diye. Her neyse giriş yaptıktan sonra üst tarafta “Communities” kısmına tıklıyalım. Oradan sonra yeni kominite oluşturacağız. Sağ menüden “New” butonuna basarak kendinize bir kominite oluşturun ve orayı doldurun.

3.Hearthis.at

Bedava Backlink

Yine karşınızda çok bilinmeyen ve Türkler tarafından keşfedilmemiş bir websitesi. Spam skoruna dikkat edelim yine 🙂 Gönül rahatlığıyla burayada sitenizi ekliyebilirsiniz.

https://hearthis.at/  Kayıt olup yükle butonuna tıklayın ve soundcloud’da veya her nerede bulduğunuz küçük boyutlu .mp3 dosyasını yükleyin. Makalenizi ve linkleri editör alanına yerleştirin. Genel indirmelere izin ver seçeneğini belirleyin ve Özel seçimini kaldırın. Yüklemeleri Kaydet’i tıklayın. Sonucu görmek için mp3’e tıklayın. Ve işte!

4. Support Du Web

En İyi Backlinkler

Diğer sitelere göre gücü biraz gözüküyor olabilir ama sitenize verdiği etki gerçekten çok büyük. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir kaynak daha.

http://www.supportduweb.com/signup.html Buradan kayıt olup, Hesabıma git > Profilimi değiştir > Makale, resim ve linkleri İmza alanına yerleştirin. Düzenle düğmesine basın.

5. Social Engine Demo

Backlink Listesi

Sitelerimizin gücü giderek düşüyor farketmişsinizdir. Ama sürekli düşmeyecek yeni siteler sürekli bu ücretsiz backlink listesine eklenecek ve daha güçlü sitelerde olacaktır.

Bloglar menüsüne gidin. Yeni yazı yaz düğmesine tıklayın. Makalenizi, linklerinizi ve imajınızı editöre yerleştirin. Ardından yazıyı gönderin. Bu kadar. Sınırsız link ve yazı gönderebilirsiniz.

3 Comments

  1. Mustafa Aralık 18, 2019
  2. Serhat Aralık 18, 2019
  3. Hakan Aralık 25, 2019

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.