Responsive Ücretsiz Blogger Temaları – En İyi Seçimler!

Ücretsiz Blogger Temaları

Responsive blogger temaları. Blog oluşturma, son on yılda internette çok önemli bir içerik olmuştur. Ve trend şu an hiçbir zaman düşmüyor gibi görünüyor. İster geçici, isterse kişisel bir bakış açısı olsun, işletmeler için, temel bilgileri geniş bir kitleyle paylaşmak için bir blog oluşturmayı düşünmek çok normaldir. Yararlı bilgiler sunmak bloglamanın temel bir parçasıdır ve pazarlamacı açısından daha da önemlidir. İstatistikler, pazardaki ürün alıcılarının% 47’sinin ürünleri satın almadan önce blogları üzerinden ürünleri öğrendiklerini ve bloglarını kullanan ve içeriklerini tanıtmak için blog kullanan müşterilerden genellikle daha fazla yol aldığını gösteriyor.

Bununla birlikte, blog görüntüleyenler için internette rekabet ederken, dünyanın geri kalanıyla rekabet ediyorsunuz. Ve alabileceğiniz tüm avantajlara ihtiyacınız var. Kolay kişiselleştirme ve düzenleme araçları, geniş kapsamlı tipografi seçenekleri, görünüm kişiselleştirme veya medyayı güzel bir şekilde sunma, blog oluşturma sürecini düzene sokma, sizin ve blogunuz için daha faydalı ve üretken olabilir. Blog web sitesi şablonları kavramı: Bu çok yönlü HTML ve önyükleme destekli şablon tasarımları, blog web sitelerinizi oluşturmak, yönetmek ve güzelleştirmek için yumuşak bir işlem oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Bu çeşitli web sitesi şablonlarının gücü, çeşitli alanlarda olabilir. Güçlü çok yönlülükten belirli özelliklere kadar seçici özelliklere. Ancak yeni blogcular veya küçük bütçeli web sitesi sahipleri için çeşitli premium şablonlar satın almak ve denemek masrafları artırabilir. Dahası, yatırım yapmadan önce neye atladığınızı daha iyi kavramak daha akıllıca bir fikirdir. Böylece size bu ücretsiz duyarlı blogcu şablonları listesini getiriyoruz. Hayalinizdeki web sitesine mükemmel uyan birini bulmak için seçili blog oluşturma web sitesi şablonlarımızı inceleyin! Ve hepsi hiçbir ücret ödemeden.

Bounty

bounty-responsive-blogger-template

Ödül, temiz ve görsel olarak etkileyici bir tasarıma sahip, yaratıcı ve ücretsiz bir WordPress blogger temasıdır. Kişisel ya da profesyonel bir blog sahibi olsanız da, tüm nişlerin blogları için mükemmel olan bu şablon çevrimiçi çalışmaya başlamak için kullanıcı dostu bir seçenek sunar. Kullanıcılarınızın dikkatini, temel içeriklere odaklayabilmeniz için dikkat dağıtıcı bir deneyim garanti eder. Gelişmiş Bootstrap çerçevesiyle güçlendirilmiş, esnek ve çok yönlüdür. Buna ek olarak, şablon tamamen duyarlı ve retinaya hazır ve mükemmel HD görüntüler sunuyor. Çeşitli bölümler, kullanıcılarınızdan içerikleriniz hakkında daha fazla poz almanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Oldukça özelleştirilebilir olduğundan, bu temayı istediğiniz herhangi bir şeye kolayca yapabilirsiniz. İçeriği, görüntüleri ve diğer öğeleri minimum çabayla değiştirin. Bu şablonla ilgili bir başka harika şey de tamamen tarayıcılar arası uyumlu olması. Eşsiz içeriğe dayalı tasarım sayesinde bir yazıdan diğerine geçiş de son derece kolaydır. Üst kısımda bulunan gelişmiş arama kutusu, kullanıcılarınızın aradıklarını bulmalarını kolaylaştırır. Kolayca çevrimiçi ödül yolculuğuna yalnızca Bounty ile başlayın!

Info / Download Demo

Vizew

vizew-responsive-blogger-template

En iyi ücretsiz blogcu şablon listemize duyarlı, yaratıcı ve şık bir ek Vizew! Görsel olarak çekici olan bu şablon, kullanıcıları üzerinde kalıcı bir etki bırakmak isteyen herkes için idealdir. İzlediği tasarım profesyonel, benzersiz ve her blog nişine mükemmel uyum sağlıyor. Bu doğru, ister kişisel ister profesyonel bir blog, ister haber / dergi web siteleri başlatmak istersiniz, bu şablon ideal bir seçimdir. Tamamen duyarlı, retinaya hazır ve mobil uyumlu. Bu, kullanıcılarınızın hangi cihaza göz atmayı tercih ettiği önemli değildir, sitenizi buna göre ayarlar.

Bu şablonla ilgili bir başka harika şey de özelleştirmenin kolay olması ve çeşitli kişiselleştirme seçenekleriyle birlikte gelmesidir. Bu şablonu diğerlerinden ayrı tutan bir şey de bir online video portalı başlatma seçeneği. Kullanıcılarınızı sitenize bağlı tutmak için yaratıcı içerikler ekleyin. Aynı zamanda tarayıcılar arası uyumludur, böylece oradaki tüm internet tarayıcılarına kolayca yüklenir. Avantajınız için kullanabileceğiniz bir dizi şaşırtıcı Google fontu edinin. Aynı tasarıma uyacak şekilde renk şemasını bile kolayca değiştirebilirsiniz.

Info / Download Demo

corporate-templates

Wordify

wordify-responsive-blogger-template

Yaratıcı, modern, şık ve ücretsiz blogger şablonunu kötüleştirin. Blog oluşturma için ideal olan bu şablon, profesyonel bir web sitesi oluşturma sürecini bir esinti haline getiren şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelir. Ancak esneklik nedeniyle şaşırtıcı görünümlü haber ve dergi web siteleri için bile kullanabilirsiniz. Gelişmiş önyükleme çerçevesi ile desteklenen düzen aynı zamanda duyarlı, mobil uyumludur ve bir HD görüntüyü yürütür. En azından söylemek gerekirse, bu şablon web sitenize giren herkes üzerinde kalıcı bir etki bırakmak için mükemmeldir. Blok bölümleri ayrıca SEO için optimize edilmiştir.

Dikkat çekici çerçeveli kaydırıcı, kullanıcı dikkatinizi öne çıkan bölümlerinize odaklamanızı kolaylaştırır. Ve buna ek olarak, yaratıcı banner’lar, CTA düğmelerine çekici ve genel web sitesi tasarımı çarpıcı. Çapraz tarayıcı uyumlu olduğundan, kullanıcılarınız ne kullanmayı tercih ederse edin tüm internet tarayıcılarına zahmetsizce yüklenir. Bu şablonun en güzel yanı, kişiselleştirme seçeneklerini kullanmak için şaşırtıcı ve kullanımı kolay bir dizi elde etmenizdir. Bu, web sitesinin sonuçlarının tam olarak istediğiniz şekilde ve tamamen benzersiz görünmesini sağlar. Hangi doğa olursa olsun bir blog oluşturmak sadece dürüstlükle çok daha kolay.

Info / Download Demo

Ruft

ruft-responsive-blogger-template

Duyarlı, şık ve etkili bir blogcu şablonu arıyorsanız, aramanız burada sona eriyor. Gelişmiş önyükleme çerçevesi ve HTML kodlama yapısıyla oluşturulan Ruft, inanılmaz bir seçimdir. Blogculara, muhabirlere, gazetecilere ve yaratıcı içeriği dünyayla paylaşmak isteyen herkese yönelik bu şablon, yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz boş bir tuval sunar. Herkesi şaşırtacak bir tasarım yapısıyla, her bir unsur ayrıntılara dikkat edilerek yerleştirildi. Tamamen duyarlı, retina hazır, mobil dostu ve tüm önemli cihazlarda test edilmiş olması optimum performansınızı değiştiriyor.

Görsellikten bahseden tam ekran afiş, herkesin dikkatini kolayca çekmek için etkili bir şekilde çalışıyor. Kullanıcılarınız için daha da kolaylaştırarak, profesyonel bir yorum kaydırıcısını, tamamen işlevsel iletişim formunu, bülten abonelik formlarını ve çekici sosyal medya düğmelerini de alırsınız. Dahası, tarayıcılar arası uyumlu, çevrilebilir, hız için optimize edilmiş, son derece kullanıcı dostu. Bir başka harika şey de arka planı, renk şemalarını ve hatta yazı tiplerini ve tipografiyi hiç çaba harcamadan kolayca değiştirebilmenizdir. Başka ne isteyebilirsin ki? Bugün bu harika takımı deneyin, bedavaya da!

Info / Download Demo

Fantom

Free-responsive-blogger-templates-Fantom

Bu ücretsiz bloglama şablonu, profesyonelce veya başka türlü bloglamada ellerini deneyen yeni başlayanlar için mükemmeldir. Bu şablon, kullanıcılara hiçbir zaman hiçbir zaman işlevsel ve görsel olarak çarpıcı bloglar oluşturmalarında yardımcı olabilir. Eşsiz ve beraberinde gelen harika bir web sitesi tasarımını izler. Bootstrap çerçevesinde tasarlanmış şablon, hem yeni web sitesi acemileri hem de kod ustaları için çeşitli özelleştirmelere eşlik eder. HTML ve CSS destekli öğeler, aklınızdaki herhangi bir büyük tasarım özelleştirmesi ile oldukça uyumludur. Bu, web sitenizde maksimum performans ve hız sağlar.

Oldukça etkileşimli açılır menü ile birlikte iyi yapılandırılmış ve istiflenmiş şablon tasarımı kesinlikle bir artı. Görünüm ve beraberindeki başlık ve özellikli görüntü bölümünün yanı sıra bir atlıkarınca sürgüsü de bir profesyonellik havası verir. Özel açılan menüleri, pencere öğesi bakımından zengin kenar çubukları ve altbilgileriyle yapılandırılmış ve şık şablonunu tam potansiyeline kadar kullanın. Aynı zamanda etkileşimli sosyal medya düğmeleri içerir. Şablon, yüksek yanıt veren atlıkarınca kaydırıcısı, bloglama odaklı yapısı ve özelleştirilebilir yorumlar bölümleriyle, izleyicilerinizin içeriğinizden asla sıkılmamasını sağlamak için hazırlanmıştır. Bu temayı denemekle, özellikle tamamen ücretsiz olduğunda, yanlış gidemezsiniz.

Info / Download Demo

Callie

Free-responsive-blogger-templates-Callie

Dergiler, haberler ve makale içeriği, günümüzde blog kullanan medyanın temel gıdaları gibi görünüyor. Bu nedenle, çeşitli haber ve dergi içeriğine sahip bir makale oluşturmayı düşünmek harika bir fikirdir. Callie, geniş bir yelpazede haber ve dergi bloglama web siteleri oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir bloglama şablonu. Önyükleme çerçevesi destekli şablonu kullanıcıların uygun ve etkileyici bir haber ve makale blogları oluşturmasına olanak sağlar. Sahte okuyucular için oluşturulmuş bir web sitesi tasarımına sahiptir. Son derece zarif ve zarif şablon tasarımı, haber tabanlı web siteleri için doğal olarak uygun görünüyor. Yapısal içerik oluşturma, belirtilen içerik bölümleri, öneri dolu kenar çubukları ve uygun müşteri adayı oluşturma formları, hepsini bu şablonu kullanarak oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, CSS ve HTML kodlaması tüm web sitesi öğelerinizi özelleştirmenizi ve değiştirmenizi sağlar. İçeriğinizle maksimum uyumluluk sağlamak için asgari güçlük de var. Bloglama şablonu, oradaki en etkileşimli dergi şablonlarından biri olmalı. Aşağı açılır menü şaşırtıcı. Yapısal tasarım da ilginç makalelerin okunmasını kolaylaştıramadı. Animasyonlar ve içerik düzenlemesi net ve pürüzsüz. Ek olarak, sosyal medya bölümü, temanın özelliklerine de hoş bir ektir. Bir dergi veya haber sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, bu temayı gözden geçirmenizi kesinlikle öneririz. 0 $ ‘ın düşük fiyatı, bu web sitesi şablonuyla olan deneyiminizin kesinlikle verimli olmasını sağlar.

Info / Download Demo

Balita

Free-responsive-blogger-templates-Balita

Çok yönlülük daha önce hiç bu kadar güzel olmamıştı. Balita ile fırsatlar sınırsız. Seyahat blogları, yiyecek incelemeleri, ürün tanıtımları: Balita her türlü blog web sitesini güçlendirir. Tüm bunlar size blog içeriğinizi oldukça verimli bir şekilde kişiselleştirecek araçlar sunuyor. Bu HTML şablonu retina hazır bir tasarıma sahiptir. Bu, tüm içeriğinizin tüm dijital platformlarda görüntülenmeye hazır olduğu anlamına gelir. Tüm bunlar web elemanlarında maksimum kaliteyi sağlar. Balita, blog görüntüleyenlerinize değerli bir etki bırakmak için yapılmış temiz ve şık bir tasarıma sahiptir. Ve bu bile içeriğinizi okumadan önce! Öne çıkan kaydırıcı, düzenlenmiş blog düzenleri, kullanışlı widget’lar ve kenar özellikleri ve gezinme özellikleri tüm blog şablonlarında çok önemlidir.

Balita da hepsine sınıf ve meslek anlayışı kazandırıyor. Yapılandırılmış blog düzenleri ve kenar çubuğu, web sitesi arka planının kendisine ve içeriğin kullanıcıya verilme biçimine çok etkileyici görünmektedir.Ayrıca, şablon HTML ve CSS kodlamasıyla Bootstrap üzerine inşa edilmiştir. Bu, maksimum SEO optimizasyonu, web sitesi performansı, çoklu platform uyumluluğu ve daha fazlasını sağlar. Şablonda, web içeriğinizi görüntüleyenleriniz aşağı kaydırırken yüklemek için dinamik bir kaydırma içerikli içerik yükleyici bulunur. Ustalıkla tasarlanmış web sitesi yapısıyla, son derece özelleştirilebilir. Aynı zamanda widget’lar için kenar çubukları, zengin bloglama özellikleri ve geniş bir içerik uyumluluğu yelpazesi içerir. Bu HTML şablonu, piyasadaki en iyi bloglama şablonlarından biri olarak konumunu işaretler. Kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey fiyatı için daha fazla.

Info / Download Demo

admin-templates

Avision

Free-responsive-blogger-templates-Avision

Avision, popüler bir niş tabanlı web sitesi şablonunun ayırt edici özelliği olan canlı ve sportif bir görünümü göstermek için kullanabileceğiniz ücretsiz, yanıt veren bir blogcu şablonu. Kutulu içerik gibi süslü kartlar olsun, sayfanıza takılabilen yarı saydam başlık. Veya iyi kodlanmış öğelerin iyi düzenlenmesi: Bloglama şablonu güçlü bir moda ve stil duygusu gerektirir. Bu popüler web sitesi şablonu çok çeşitli niş tabanlı bloglar ve web siteleri için idealdir. Özellikle moda, ticaret, seyahat, bilim, araba, yemek pişirme ve daha fazlası gibi alanlarda. İyi kodlanmış önyükleme şablonu, web sitenizde maksimum optimizasyonun yanı sıra retina ekranları için yerleşik uyumluluk sağlar. HTML ve CSS kodlu öğeleriyle, şablonun kişisel web sitelerinize hayat vermesini sağlamak için web öğelerinin herhangi birini kolayca özelleştirebilir veya değiştirebilirsiniz.

Avision, izleyicilerinizin bu şablonu kullanarak bloglarınızdan etkilenmeleri gerektiğini garanti eder ve katılmıyorum gibi görünmüyor. Tam ekran ve şeffaf gezinme özellikleri, blog okuyucularınızın web sitenizde son derece rahat etmelerini sağlamak için de iyi çalışır. Moda, iş, seyahat, araba, bilim ve diğer niş tabanlı bloglar için oluşturulmuş trr şablonu İçerik için çekici blok tasarımı ile beton, yapısal tasarım. Son derece widgetized altbilgi ve kenar çubukları, duyarlı özel menüsü ile iyi detaylı başlık bölümü! Ayrıca, zengin kişiselleştirme seçenekleri ve yığılmış görünüm özellikleri listesi, Avision’un birinci sınıf seçeneklerden biri olmasını garanti altına almıştır. Özellikle, ücretsiz blog şablonları söz konusu olduğunda.

Info / Download Demo

Stuff

Free-responsive-blogger-templates-Stuff

Doldurulmuş detaylar, görünümler ve bloglar için görseller için uygun dikkat gerektiğinin farkındayız. Ayrıca, blog içeriğine odaklanmaya ve izleyicileri etkileyici grafik tasarımıyla etkilemeye odaklanmak için tasarlanmış güzel bir ücretsiz blog şablonu olan Stuff. Sanatsal detaylara önem veren temiz ve minimalist tarz, bloglarınıza eşlik edecek harika bir tasarım öğesidir. İyi yapılandırılmış blog ve yazı düzenleri, renklerin, grafik öğelerin ve harika animasyonların yer aldığı özel bir menü ile uyumlu bir işbirliği: Sayfalar, hiçbir şeyin bedeli için hepsi ile birlikte gelir.

CSS ve HTML kodları, web sitesi ve web sitesi tasarımlarındaki çeşitli kişisel değişikliklere eşlik etmek için yapılmıştır. Tema Bootstrap çerçevesini kullandığından, bu web sitesi şablonundan yüksek kalite bekliyoruz. Büyüleyici blog oluşturma şablonu, hayal edebileceğiniz herhangi bir temada kullanmanızı öneririz. Net animasyonlar, hareketli efektler, Instagram ile entegrasyon, yerleşik duyarlı kaydırıcılar ve sosyal medya ile entegrasyon, bloglarınız için doğrudan temelden güçlü bir temel oluşturmanıza yardımcı olur . Ayrıca, tema CSS ve HTML kodlamasını kullandığından, web sitenizdeki herhangi bir web öğesinin görünümünü, işlevselliğini ve grafiksel düzenlemesini, mümkün olduğunca az sorunla kolayca özelleştirebilirsiniz.

Info / Download Demo

Original

Free-responsive-blogger-templates-Original

Özgün ve benzersiz bir bloglama şablonu olduğu için, bu ücretsiz blogcu şablonunun adı kesinlikle uygundur. Temiz ve minimalist görünüm kesinlikle mükemmel bir tasarım seçimi. Tema, çok yönlülüğü ve her türlü içeriğe uyması nedeniyle gurur duyuyor. Şablon Bootstrap üzerine kurulu olduğundan, ona güvenebilirsiniz. Tamamen mobil bir cihazdır ve her türlü HTML5 ve komut dosyası içeriğine eşlik eder. Bu düğmeler, sürgüleri, açılır alanları ve daha fazlasını içerir. Bu, muhteşem açılır menü, altbilgiler ve üstbilgiler için duyarlı kaydırıcılar, iyi tasarlanmış düğmeler ve içerik blokları ve daha fazlası gibi şablondaki tüm fantezi öğelerinde belirgindir. Ancak hepsi bu kadar değil: Şablonun bir listesi vardır. atlıkarınca kaymak seçenekleri, haber bülteni aboneliği açılır pencereleri, Instagram yayınları ve diğerleri gibi diğer kullanışlı özellikler ve öğeler.

Bu, tüm şablonun yanında HTML ve CSS kullanılarak kodlanmıştır, böylece tamamen HTML5 dostu olduğu kadar düzenlemesi ve yönetimi de kolay olabilir. Dahası, şablonun kendisi yeni başlayanlar için bile kolay yönetilebilecek şekilde tasarlanmıştı, bu yüzden zorluk kavramı bu ücretsiz blog şablonunun dışında kaldı. Özel sayfalar, etkileşimli açılır menüler, mega menü seçenekleri, bir sosyal medya çubuğu ve blog görüntüleyenlerinize uygun birçok web sitesi gezinme seçeneği oluşturuldu. Blog merkezli şablon seçenekleri ve atlıkarınca kaydırıcısı ile modadan yiyeceklere, kişisel ya da yaşam tarzına kadar her türlü blog içeriği oluşturabilirsiniz. Bu ücretsiz duyarlı blogcu şablonunun yardımıyla, izleyicilerden herhangi birini bloglarınızla etkilemek ve bunlara uzun süreli bir etki bırakmak zorundasınız.

Info / Download Demo

Sasha

ücretsiz blogger temaları

Sasha, hareket halindeyken bir blogda kişiselleştirilip çalıştırılabilen bir bloglama şablonu. Önyükleme çerçevesi destekli şablon, iyi etiketlenmiş ve kategorize edilmiş bölümler, aletler, kenar çubukları ve daha fazlasıyla eksiksiz ve temiz bir yapıya sahiptir. Sunucunuzu kurduğunuz anda blog sitenizi yayınlamaya başlamanıza yardımcı olmak için, şablon önceden oluşturulmuş 5 ana sayfa varyasyonu ve iki başlık varyasyonu ile birlikte gelir. Ayrıca, çeşitli yazı formatı seçeneklerini ve kenar çubuğu değiştirme özelliklerini kullanarak Moda, yaşam tarzı, DIY, sağlık, seyahat ve daha fazlası gibi çok çeşitli blog içeriğini etkinleştirebilirsiniz. Tam genişlikteki çubuklardan sol kenar çubuklarına ve sağ kenar çubuklarına kadar hepsini Sasha ile seçebilirsiniz!

Ayrıca, Sasha tamamen HTML ve CSS kullanılarak oluşturulmuş, yani tamamen mobil uyumludur ve HTML5 öğelerini web sitenizde kusursuzca çalıştırabilir. Çalışmanızın zorluğunu azaltmak için, şablon ayrıca önceden oluşturulmuş birden çok sayfayı da içerir. Sayfa ve daha fazlası hakkında bir iletişim sayfası içerir. Ayrıca, şablon Sosyal medya için hazır özelliklerle birlikte gelirken, tüm izleyicilerinizle doğru kullanıcı etkileşimlerini sağlayabilirsiniz. İyi tasarlanmış bir sosyal çubuğu etkinleştirin, bültene abone olunan formlar sağlayın ve hatta bu ücretsiz yanıt veren blog şablonuyla Instagram yayınlarınızı gömün. Şimdi dene ve pişman olmayacağından emin olabiliriz. En iyi ücretsiz blogger temaları!

Info / Download Demo

Blanca

Free-responsive-blogger-templates-Blanca

Uygun duyarlı tasarıma sahip yetenek ve stil dolu ücretsiz bir blogcu şablonu arıyorsanız, o zaman Blanca tam size göre. Şablon, hem yeni blogcular hem de profesyonel blogcular için düşünülerek tasarlandı. Bootstrap çerçevesi ve HTML + CSS kodlaması içerir. Çok çeşitli etkileşimli web öğeleri, komut dosyaları, düğmeler ve daha pek çok zorlukla etkinleştirmenize yardımcı olur. Şablonun ayarlanması da son derece kolaydır ve blogunuza yüklediğiniz anda başlamanıza yardımcı olmak için yapılır. Önceden oluşturulmuş bağlantı sayfaları ve sayfalar hakkında, görüntüleyici etkileşimi hakkında endişelenmeden blogunuzda çalışmaya başlayabilirsiniz.

Dahası, yüksek duyarlılıkta portföy özellikleri, slayt gösterisi özellikleri ve galeri resimlerini kullanarak tüm resimsel içeriğinizi gösterebilirsiniz. Şablonun tüm izleyicilere çizdiği ve gözlerini tuttuğu için temiz ve şık görünüm gözlerimizde büyük bir artıdır. bloglarında sıkışmış. Ayrıca, okuyucularınızın, gerektiğinde içeriğinizi kolayca paylaşabilmeniz için her tür sosyal medya etkileşiminin yanı sıra bir sosyal bar ile meşgul olmalarını sağlayın. Maksimum memnuniyet, optimizasyon ve izlenim için oluşturulmuş bu iyi kodlanmış şablonu kullanarak, profesyonellik havasına sahip bir çok blog ve blog içeriği sunun.

Info / Download Demo

Blogger

Free-responsive-blogger-templates-Avision

Blogger, inanılmaz bir ücretsiz blog şablonu. Bu şekilde koyduğumuzda kulağa şaşırtıcı gelmiyor mu? Ancak bu web sitesi şablonu kesinlikle listede yer alıyor, çünkü yaratıcıları ve tasarımcıları saçma bir dereceye kadar barındırıyor. Bu duyarlı blog şablonunu kullanarak tasarım sorunları hakkında endişelenmek yerine, çekici yazılar ve içerik oluşturmaya daha fazla odaklanın. Blogger, yalnızca metin içeriğine değil, moda galerileri, macera vlogları, yemek incelemeleri ve daha fazlası gibi çeşitli niş tabanlı medyalara da uyar. Blog şablonunda, bloglarınızı yalnızca tipografi ve metin biçiminde değil geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli kullanışlı özellikler ve öğeler de bulunur. Paralaks pankartı, inanılmaz stil ve zarafetle inanılmaz içerik / bilgi göstermenizi sağlar.

Son mesajlar kaydırıcısı iyi animasyonlu ve son derece duyarlı, yazar ayrıntı kutusu tüm bloglarınızla mükemmel bir şekilde görünüyor ve bülten abonelik kutusu sadece profesyonel adaylarımıza ‘öncülük ediyor’ diye bağırıyor. git ve bu iddiayı inkar edemeyiz. Bootstrap çerçevesi destekli şablon, izleyicilerinizi hem bilgisayar hem de web platformlarından alacağınızdan ve web sitenizde çalıştırabileceğiniz komut dizileri, etkileşimli bölümler, harekete geçirme düğmeleri ve web öğelerinin sayısı sonsuzdur. HTML kodlaması maksimum hız sağlar ve SEO optimizasyonu, şablon bölümünde endişelenmenize gerek kalmayacak bir konudur. Bu web şablonunu deneyin ve özelliğini inceleyin, çünkü ücretsiz bir bloglama şablonunu denemekte yanlış olan ne olabilir?

Info / Download Demo

Philosophy

Free-responsive-blogger-templates-Philosophy

Herhangi bir ücret ödemeden şık ve iyi tasarlanmış bir blog şablonu arıyorsanız, Felsefe bu konuda mükemmel bir seçimdir. Siyah ve beyazın kontrast stili, izleyicilerinizi şaşırtmak için bağlanır. Ayrıca blog sayfalarının yapılandırılmış, üst üste konulması bu noktayı daha da vurgulamaktadır. Açılır menü iyi tasarlanmış ve son derece duyarlı ve özellikli mesajlar bölümü içeren başlık bölümü de atılacak bir şey değil. Felsefe, tüm web sitenizi özel menüyle birlikte görüntülemek için mükemmel gezinme özellikleri sunar. Kenar çubuğundaki Etiketler pencere öğesi bölümü, altbilgilerdeki hızlı bağlantılar bölümü ve iyi bir ölçüm için sosyal paylaşım çubuğu. Yüksek düzeyde eşlik eden blog şablonu, birden fazla tipografi seçeneği ve metin zenginleştirici içerik gibi çeşitli stil özellikleri de sağlar.

Buna, büyük harf, küçük baskı, çekme ve blok tırnak, 3 varyasyonda özelleştirilmiş düğmeler, kod bloğu bölümleri, istatistik sekmeleri, tablolar, formlar ve daha fazlası gibi seçenekler dahildir. Bu şablonda konuşabileceğiniz ve bloglarınıza ekleyebileceğiniz çok sayıda öğe bu şablonda sonsuz görünüyor. Ayrıca, tüm öğeler retinaya hazır ve şablonda olduğu için web sitenizin mobil ucu hakkında endişelenmenize gerek yok Bootstrap çerçevesi üzerine kurulurken, mobil web platformlarında da maksimum optimizasyon sağlayabilirsiniz. Bu ücretsiz blog şablonlarının en fazla şaşırtıcı noktalara sahip olması en düşük seviyededir ve ne tür bir blog oluşturmak istediğinize bakılmaksızın, bu şablon tüm yol boyunca seçiminizi desteklemeye hazır olacaktır.

Info / Download Demo

Yummy

Free-responsive-blogger-templates-Yummy-blog

Yemek blogları, restoran ve kafe web siteleri ve inceleme blogları bugünlerde oldukça popüler ve Yummy Blog, kodlama bilginiz ne olursa olsun, bu popüler web sitelerini oluşturmanıza yardımcı olmak için var. İyi tanımlanmış menü öğelerini, yiyecek maddelerinin açıklamalarını, yiyecek maddelerinin önizlemesini yapmak için şaşırtıcı fotoğraf galerileri ve daha fazlasını ekleyin. Çeşitli yemeklerinizi ve tariflerinizi Pinterest’inkine benzeyen bir duvar ızgara düzeninde gösterin. Bu bir trend hissi sağlayacak ve yemek bloglarınıza çabuk bir görünüm kazandırır. Galerilerinizdeki yüksek çözünürlüklü görüntüleri, bu önyükleme çerçevesi tasarımlı web şablonu ile diğer yiyecek tutkunları için önizleyin.

Yummy blog, içerik netliğine vurgu yapar ve metin içeriğini web elemanları ve medya ile el ele göstermek için tasarlanmıştır. Yemek tarifleri verirken veya şahsen aşık olduğunuz yiyeceklerden herhangi biri hakkında konuşurken bu bir nimet olabilir. Eğer izleyicileriniz içeriğinizden etkileneceklerse (ki inanacağımıza göre), bu şablonu kullanarak kendilerine sağlayabileceğiniz şık sosyal profil bağlantılarını kullanarak bloglarınızı sosyal medyada kolayca paylaşabilirlerdi.

Info / Download Demo

Suppa Blog

Free-responsive-blogger-templates-Suppa-blog

Suppa Blog kendini bir Süper blog şablonu olarak tanımlamaktadır ve çok çeşitli özellikler ile web sitesi tasarımı bu iddiaya katılıyor gibi görünmektedir. Bu ücretsiz duyarlı blogcu şablonu, blogunuza bir bireysellik ve benzersizlik duygusu vermek için yapılmış, iyi hazırlanmış minimal tasarımıyla gurur duyuyor. Düzgün tanımlanmış düzen, çok çeşitli tipografi seçenekleri ve şablonun sunduğu gezinme özellikleri, yazı yazmaya ve metin tabanlı bloglara en iyi şekilde uymasına yardımcı olur. Temiz beyaz arka plan metin ve görüntülere oldukça iyi uyum sağlar ve nefes kesici bloglar çıkarmanıza yardımcı olabilir. Ürün incelemeleri, kişisel deneyimleri, düşünülmüş yazıları veya makaleleri olsun, Suppa blogu, kullanımı kolay tasarım seçenekleri ve kullanabileceğiniz çeşitli öğeleri ile onları güçlendirir İçlerine yerleştirin.

Modern ve şık tasarım şablonu sporları izleyicilerin dikkatini kolayca çekmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, kullanabileceğiniz çok çeşitli gönderi seçenekleri, okuyucularınızın, onlar için yazdığınız çaba miktarını takdir etmesine yardımcı olabilir. İster videolar ister metin, resim veya başka bir blog türü olsun, bu son derece uyumlu şablonla hareket halindeyken farklı stillerle onları verimli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Kodlama, şablon tasarımı ve bu HTML ve CSS kodlu şablonla el ele gider Bu blog şablonunu kodlamak için maksimum özen gösterildikten sonra rahatlayabilirsiniz. Çeşitli komut dosyası ve etkileşimli öğelerle optimizasyon ve uyumluluk, kesinlikle bu Bootstrap çerçevesi destekli şablonda endişelenmeniz gereken bir şey değildir.

Info / Download Demo

retail-templates

Bona

Free-responsive-blogger-templates-Bona

Bona, basit bir benzeri düğme, yorumlar ve görüntüleme sayıları da dahil olmak üzere basit UI elemanları ile farklı yazı tasarımları ve kullanıcı etkileşimlerini görüntülemek için basit bir blog şablonudur. Yayınlar blog sayfasında, özellikli imgeleri olan yapılandırılmış kutulu formlarda görüntülenir. Ek olarak, kutu yazı ön izlemenin ortasına yerleştirilen yazar resmiyle simetrik olarak ayrılmıştır. Yayınlar blog sayfasında, özellikli imgeleri olan yapılandırılmış kutulu formlarda görüntülenir. Ek olarak, kutu yazı ön izlemenin ortasına yerleştirilen yazar resmiyle simetrik olarak ayrılmıştır. Bu basit öğenin saf tarzı şaşırtıcı ve web sayfasının her yerinde aynı gayret gösteriliyor. Bu temanın geliştiricilerinin Colorlib’in sizi bu ücretsiz kullanımı ve duyarlı bir şekilde çalışmaya hazır hale getirmesi için büyük adımlar attığı çok açık. blogcu şablonu.

İyi yapılandırılmış düzenler, daha hafif tema tasarımı ve renk seçeneklerinin yanı sıra güçlü görüntü metni entegrasyonu, çok çeşitli bloglar oluşturmanıza olanak sağlar: Lifestyle’den yemek bloglarına, modadan teknik incelemelere kadar hepsini yapabilirsiniz. Dahası, görüntü tutucular hem yatay hem de dikey yönlendirme ile uyumludur, böylece kırpmayla ilgili endişelenmeden görüntüye kolayca sığabilirsiniz. İyi bir ölçüm için, şablon ayrıca, sayfanın altında bir E-posta abonelik formu ve izleyicilerinizin içeriğe duydukları memnuniyeti internet üzerinden yaymaları için bir Sosyal bar oluşturmanıza olanak tanır. Bu şaşırtıcı şablon aynı zamanda Bootstrap üzerine de inşa edilmiştir, yani iyi optimize edilmiş, yüksek derecede duyarlı ve kişiselleştirilebilir ve mobil kullanıcılara oldukça iyi hizmet verebilir.

Info / Download Demo

World

Free-responsive-blogger-templates-World

Dergi web sitelerinizde kullanmak için yanlış kullanamayacağınız güçlü ve iyi tasarlanmış bir web sitesi şablonu arıyorsanız. Dünya, hiç olmadığı gibi bir zerafet ve brio duygusu ile zengin özelliklere sahip, ücretsiz, duyarlı bir blog şablonu. Yarasadan hemen sonra, temanın kaygan görüntülerinizi ve yazılarınızı etkileyici bir şekilde sürekli önizleyen büyük bir kaydırıcı bölümü içerdiğini fark edeceksiniz. Menü iyi tasarlanmış ve etkileşimlidir ve yapışkan bir özelliğe sahiptir, ancak aşağı kaydırdığınızda web sitesinin geri kalanıyla çakışmaz. Haberlerinizi ve dergi içeriğinizi öne çıkan içerikten eğilimli yayınlara kadar çeşitli bölümlerde gösterebilirsiniz.

Bu bölümler, çeşitli kategoriler kullanılarak daha da filtrelenebilir ve kenar çubuğundaki En İyi hikayeler ve Günün Seçimi bölümü, bu şaşırtıcı blog şablonunun gezinme ve tanıtım faktörüne katkıda bulunur. Dünya, CSS ve HTML kullanılarak oluşturulmuş iyi canlandırılmış öğelerle doludur ve aynı zamanda izleyicilerin harika makalelerinizin keyfini çıkarmasına yardımcı olmak için kaydırmalı bir içerik yükleyici içerir. Mesajlar, kullanıcı tartışmaları için sıralı bir yorum bölümü içermektedir ve şablon, sadece iyi bir önlem almak için size özel bir sosyal bar da sunmaktadır. Bu ücretsiz blog şablonu, Bootstrap çerçevesi kullanılarak oluşturulmuştur, böylece web şablonları için endüstri standartlarını kolayca karşılamasını bekleyebilirsiniz. eşsiz bir uyumluluk ve cevap verme seviyesi ile. Dergi web sitenizin tamamını anında ayarlamanıza yardımcı olmak için, web şablonu ayrıca Tekli bloglar, iletişim sayfaları, blog ana sayfası, kategori bölümleri ve daha fazlası için önceden hazırlanmış sayfalarla birlikte gelir.

Info / Download Demo

Instant

Free-responsive-blogger-templates-Instant

Bir restoran veya kafe sahibi iseniz ve yiyecek satış yerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak istiyorsanız başka yere bakmayın. Anında bir restoran, kafe ve içecekler bar odaklı ücretsiz blog web şablonu. Bu Bootstrap 4 çerçeve destekli şablon, çok çeşitli öğelere sahiptir. Restoranlarınızı veya barlarınızı etkili bir şekilde tanıtmanıza ve reklam vermenize yardımcı olmak için maksimum potansiyellerinde kullanabilirsiniz. Tema ayrıca Jquery, CSS3, HTML ve Sass kullanılarak yapıldı. Böylece, çok özelleştirilebilir ve işlevsel olacak şekilde uyarlanmış çok çeşitli yüksek kaliteli web öğelerini desteklemesini bekleyebilirsiniz. Başlık bölümü hem video hem de resim içeriğini destekler. Ayrıca, bu şablonla birlikte kategori filtrelemeli menüleri özelleştirebilirsiniz.

Bu son derece erişilebilir web şablonunu kullanarak yemek ve menü açıklamalarını harika lezzet metinleri ve açıklamaları ve yemek yorumları ile entegre edin. Repertoire kataloğunu göstermek istiyorsanız, Galeri bölümünü kullanarak bunu yapabilirsiniz. Blogunuzda stil ve incelik anlamında daha fazla detay çıkarmak için duvar mizanpajını kullanın. Restoranlarinizin konvansiyonel tanıtımı için ayrıca, yemeğinizle ilgili kullanıcı yorumları ve bildirimlerden alıntı yapabilirsiniz. Restoranlar ve barlarınızdaki yaklaşan etkinliklerin reklamlarına yardımcı olmak için, çevrimiçi blog okuyucularınızın bulmasına yardımcı olmak için yaklaşan etkinlikleri yerleştirebilir ve Google Harita entegrasyonu ile tamamlayabilirsiniz. Kolaylıkla eatery. Şablon, müşterilerinize yardımcı olacak bir iletişim formu kurma özelliği ile birlikte gelir. Restoranlar ve barlarınızla ilgili olarak sizlere değerli eleştiri ve takdir sunabilirler.

Info / Download Demo

WeBlog

Free-responsive-blogger-templates-WeBlog

Minimalist tasarıma ve şaşırtıcı renk temasına sahip ücretsiz duyarlı blog şablonları arıyorsanız, WeBlog mükemmel bir seçim olabilir. Tamamen Bootstrap çerçevesi üzerine inşa edilmiştir. Bu ücretsiz şablonun sağladığı güçlü özelliklerin listesi, her şeyin sınırlı olmasından ibarettir. 3 farklı blog düzeni, hızlı sürgü, Yazı tipi harika simgeler ve Google yazı tipleri içerir. Ayrıca 9 hazır HTML sayfası ve diğer çeşitli özel sayfalar elde edin. Bloglarınız için okuyucuların hemen içeri gireceğinden emin olabilirsiniz. Bu görsel faktörü içeriğinizin üzerine sermek için, video modeli pop-up’ları, banner atlıkarınca kaydırıcıları, özel ilerleme çubukları, görüntü geçiş efektleri ve çok işlevli esnek kaydırıcıyı kullanabilirsiniz. Daha.

WeBlog, şablonda kullanıcı hesapları için bir kayıt ve kayıt sayfası, yayınlarda iyi düzenlenmiş yorumlar bölümleri, bülten aboneliği formları, özel sosyal medya simgeleri bölümü ve özel bir iletişim sayfası bulunduğu için kesinlikle kullanıcı etkileşimi açısından geride kalmaz: tamam Google maps entegrasyonu ile. WeBlog, HTML ve Bootstrap çerçevesi kullanılarak en yeni ve gelişmiş araçlarla oluşturulmuştur, böylece mobil platformlarınızdaki bilgisayar platformlarında aldığınız aynı erişilebilirlik, performans ve yanıt düzeyini bekleyebilirsiniz. Güzel tasarlanmış web sitesi düzeni ve tema çok yönlü ve çeşitli blog türlerini kapsayabilir. WeBlog ayrıca, yüksek tanımlı, retinaya hazır web elemanları da sunar, böylece izleyicileriniz hareket halindeyken içeriğinizi görüntüleyebilir. Neredeyse tamamen ücretsiz olan bu devasa özellik listesini almak için çalmak gibi görünüyor

Info / Download Demo

Fashion Blog

Free-responsive-blogger-templates-Fashion-blog

Kıyafet tasarımları oluşturmak ve insanların giyeceği eşyalar için harika fikirler bulmak zordur. Çevrimiçi varlığınızı oluşturmak, moda tasarımlarınızı tanıtmak ve hayran kitlenizi internette inşa etmek bunu iki katına çıkarır. Moda Blog, Moda ve Moda ile ilgili web sitelerini oluşturma sürecini kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir blog şablonu. İnanılmaz fikirleriniz ve kreasyonlarınızla dünyaya bağlanın veya harika ürün incelemeleri ve görüşleri verin. Ya da onlara dolabını saygın bir şekilde doldurmaları için doğru bilgileri sağlayın. Yaşam tarzı blogları, profesyonel tasarım, kadınsı ve kadın odaklı kıyafetli bloglar. Dahası, fotoğrafçılık ve modelleme bloglarına da uygundur. Hayalinizdeki moda blogunuzu oluşturmanıza olanak sağlamak için şablon çeşitli unsurları destekler. Çok çeşitli font simgeleri ve önceden tasarlanmış özel sayfa şablonları içerir.

Dahası, tipografi seçenekleri, özel düğmeler, ekmek kırıntıları, öne çıkan ürün rozetleri ve gümrük formları alırsınız. Duvar mizanpaj galerisi bölümü, moda kıyafetler, fotoğraf görüntüleri, ürün listeleri ve daha fazlasıyla ilgili her türlü resmi önizlemenize yardımcı olabilir. Mobil trafiği oldukça iyi yakalamanızı da sağlayabilirsiniz. Şablon, Bootstrap çerçevesi destekli ve uygun yeniden boyutlandırma yeteneğine sahip retinaya hazır elemanlardır. Blogunuzun daha profesyonel görünmesini sağlamak için, çeşitli şaşırtıcı web öğelerini de etkinleştirebilirsiniz. Bu öğelerin listesi, başlık kaydırıcılarını, ışık kutusu efektlerini, iyi animasyonlu gezinme efektlerini ve kaydırma ilerleme çubuklarını içerir. Ayrıca, video gömme ve entegrasyon, sorunsuz animasyonlu arama düğmesi ve daha fazlasını elde edersiniz.

Info / Download Demo

Style Blog

Free-responsive-blogger-templates-Style-blog

Düz bir UI / tasarım stiline sahip modern bir blog şablonu mu arıyorsunuz? Bootstrap çerçevesi gibi en gelişmiş ve en son teknolojiler kullanılarak oluşturulan şablonları mı arıyorsunuz? O zaman belki de Stil blog aradığın şey. Stil blogu, mükemmel bir şekilde optimize edilmiş halde kalırken mükemmel bir stil ve zerafet duygusu sunan düz bir tasarıma sahiptir. En iyi kısım? Hepsi ücretsiz. Bu doğru, denemeye kadar ihtiyaç duymadığınızı düşündüğünüz özelliklerle dolu, yanıt veren bir blog şablonu. Düz ızgara desen düzeni, özel glifonlar, yüksek çözünürlüklü dokular ve web elemanları, çoklu web platformu uyumluluğu ve daha fazlası, Style blog her şeye sahiptir. Bu ultra modern web şablonu en iyi modacılara, müzisyenlere ve müzik blogcularına, maceracılara, gezginlere ve Vlogger’lara en iyi şekilde uyar.

Blog şablonu sosyal medya entegrasyonu sağlar ve ayrıca özel bir sosyal çubuğa sahiptir. Ayrıca, başlıklarda ve diğer birçok yerde sosyal bağlantılar elde edersiniz. Stil blogu ayrıca, içeriğinizi Instagram yayınlarınıza da bağlamak için bir Instagram entegrasyonu sağlar. Bülten aboneliği formları size daha fazla müşteri adayı sunmanıza yardımcı olabilir. Kuruluş sahipleri için web şablonu, yerleşik iletişim formlarına sahip özel bir iletişim sayfası da içerir. Ayrıca Google harita yerleştirmeler ve daha fazlasını elde edersiniz. Stil blogu da son derece hafiftir. Bu nedenle, web sitenizin optimizasyon ve hız alanındaki kullanıcıların kalbini kesinlikle kazanmasını sağlar.

Info / Download Demo

Business Blog

Free-responsive-blogger-templates-Business-blog

Tüm blog önerilerimiz yaşam tarzı, niş temelli, moda ya da yiyeceklere yönelik değildir. Business Blog, işletme sahipleri ve girişimciler için oluşturulmuş ücretsiz bir blog şablonu. Bu duyarlı blog şablonu, profesyonellik ve deneyim havasını sergileyen bir Düz tasarıma sahiptir. Ticari ürünleriniz için tanıtım blogları ve incelemeleri önemlidir. Böylece, Business Blog onları kolayca oluşturmanıza ve geliştirmenize yardımcı olabilir. Özellikle geniş tipografi seçenekleri, posta formatları, video entegrasyonu, sosyal paylaşım çubuğu ve daha fazlası. Şablonun kendisi oldukça esnektir ve çeşitli tema fikirleri için de kullanabilirsiniz. Business Blog, kodlaması için en son HTML5 ve CSS3 teknolojilerini kullanır. Ek olarak, tüm şablonun uyarlanabilir öğelerle tamamen mobil uyumlu olduğu anlamına gelen güçlü Önyükleme çerçevesini kullanır.

Web şablonu ayrıca kurulumu son derece kolaydır ve kullanıcı dostudur. Böylece bloglarınız yerine ürünlerinizi geliştirmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Çeşitli web elemanları, eklentiler, posta özellikleri ve tipografi özellikleri var. Bunlar, iş verimliliğini artırırken puanlarınızı kolayca göstermenize yardımcı olabilir. Gönderi, site içi kullanıcı tartışmalarını ve E-posta aboneliği formlarını ve bülten aboneliklerini geliştirmek için yorumlar içerebilir. Bu, ürünleriniz için daha fazla potansiyel müşteri oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, web siteniz içinde iyi organize edilmiş bir Forum da etkinleştirebilirsiniz. Bu, kullanıcılarınızın yanıtlar, sorunlar, eleştiriler, hata raporları ve çeşitli müşteri yanıtları göndermelerini sağlar. Ve unutma, tüm bunları ücretsiz aldın! Bu, Business Blog’u girişimcileri ve daha fazlasını başlatmak için mükemmel bir seçenek haline getirir.

Info / Download Demo

Droppler

Free-responsive-blogger-templates-Dropper

Droppler, istekli tasarımcılar, fotoğrafçılar ve yaratıcı blogcular için oluşturulmuş harika bir blog şablonu. Dünyaya yaratıcı repertuarlarını ve portföylerini göstermeyi planlayan herkes için idealdir. Şablon, her biri kendi yetenek ve benzersizliğine sahip özellikli görüntüler ve görüntüler içeren çeşitli yazı biçimlerini destekler. Bu web şablonundaki gezinme özellikleri sadece olağanüstü. Şaşırtıcı geçiş efektleri ile özel menüler ve üst düğmeye son derece duyarlı bir kaydırma. Şablon kenar çubuğu içermez, tam genişlikte bir tasarıma sahiptir. Kesinlikle muhteşem görünüyor, böylece izleyicileriniz sınırsızca kaydırma yapabiliyorlar.

Portfolyolar ve görüntü koleksiyonları için şablon, yığılmış bir tasarım üzerinde ızgara tabanlı duvar düzeni içeren oldukça işlevsel bir Galeri bölümü sağlar. Kendinizi ve içeriğinizi tanıtmak için teklif bölümlerini kolayca yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, eğer kişiliği ve özgünlüğü varsa o zaman bu alan hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Şablon, her biri diğerinden farklı olan 3 farklı Hakkımızda sayfa stili sunar. Ayrıca, şablonun yalnızca sosyal medya dostu olmadığını unutmayın. Ayrıca, özel bir Google harita bölümü, iletişim formları ve daha fazlası ile önceden hazırlanmış bir İletişim sayfası düzenini de içerir. Droppler, Bootstrap çerçevesini kullandığı için tamamen mobildir. Tüm web platformlarından izleyicileri ve hayranları yakalamanıza yardımcı olacak uyarlanabilir, retina hazır öğeler içerir.

Info / Download Demo

Article

blogger templates - article

Blogger şablonlarına gelince, Makale dergi ve gazete dergisi Variety’ye mükemmel şekilde uyar. Makalenin News blog merkezli tasarımı ve dergi odaklı öğeleri onu en iyi çevrimiçi haber blogcu şablonlarından biri yapar. Başlık gömme özellikleriyle birlikte gelen başlığınız için tam ekran, kaydırıcı karusel kullanın. Dahası, temiz geniş site tasarımı, dergi web sitenize daha açık ve etkileyici bir görünüm kazandırır. Benzer şekilde, resimleriniz ve bloglarınızdaki şık gezinme efektleri sayfalarınıza daha modern bir his verir. Her biri blog günlüğü gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlanmış çeşitli blog düzenleri kullanın. Buna, resimler, videolar, kaydırıcı resimler ve daha fazlası içeren bloglar da dahildir. Ek olarak, çeşitli tipografi ve blog öğeleri, web sitenizdeki metni canlandırmanıza yardımcı olur.

Makale ayrıca kenar çubuğunuzun her yerinde kullanmanız için harika widget’larla birlikte gelir. Görüntüleri zarif bir şekilde önizlemek için tam ekran bir lightbox görüntüleyici ile birlikte gelen özel bir Galeri widget’ı kullanın. Ayrıca özel sosyal medya bağlantıları, Bülten aboneliği, Arama çubukları ve daha fazlasını da yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, makalenin özelleştirilmesi ve kişiselleştirilmesi kolaydır ve kişiselleştirmenizden bağımsız olarak, web sitenizin boyutu ve çözünürlüğü ne olursa olsun, tüm platformlarda mükemmel şekilde görünecektir.

Info / Download Demo

Explore

blogger templates - explore

Seyahat blogcu şablonlarını kullanmak söz konusu olduğunda, maceralarınızı gerçekten öne çıkaran unsurlardan birini seçmek önemlidir. Keşfet, izleyicilerinize yaratıcı ve benzersiz bir blog oluşturma deneyimi sağlayan mükemmel bir web sitesi şablonu sunar. Keşfet’in benzersiz resim kaydırıcı başlığı, dikkat edilmesi gereken bir manzaradır ve paralaks efektleri ve içerik içi yükleyicilerin kullanımı blog içeriğinize göz atmanızı keyifli bir deneyim haline getirir. Ayrıca, blogcu şablonlarının tonlarca özelleştirme özelliği gerektirdiğine dikkat etmek önemlidir. Bu efekt için Keşfet, aynı zamanda basit ancak etkili olan özel tema özelleştirme özellikleri sunar.

Ek olarak, Explore, seyahat bloglarınız için de kullanabileceğiniz birçok ton sunar. Çeşitli amaçlara uyacak şekilde çeşitlendirilmiş mükemmel blog düzenlerinden yararlanın; Her biri görüntü, video ve diğer medyayı büyük ölçüde kullanmak için inşa edildi. Ekrandaki içerik yükleyici blogunuzda büyümeyi keyifli bir deneyim haline getirir. Ayrıca, temiz blog düzeninin ve iyi bölümlenmiş ızgaraların eklenmesiyle bloglarınızın okunması ve keyfini çıkarması kolaylaşır. Müşteri adayı talepleriniz için Explore ayrıca size bloglarınız için özel bir iletişim sayfası ve bülten üyeliği, SEO optimizasyonu da sunar.

Info / Download Demo

Wordsmith

blogger templates - wordsmith

Wordsmith, hobiler, meraklılar ve niş blogcular için yapılmış bir HTML şablonu. İlgi alanınız ne olursa olsun, Wordsmith kalbinizin içeriğine göre blog yazmanıza izin verir. Niş bloglama tarzında zevkinizi tamamen temsil eden eşsiz yaş düzenini kullanın. Wordsmith’in doğrusal olmayan temiz tasarımı, ızgara düzeni blog sayfası tarafından daha da geliştirilmiş olana daha rahat bir görünüm kazandırıyor. Blog sayfası, gezinip efektleri ile Öne çıkarılan görsellerle daha da tamamlanan, galeriye benzer bir görünüme sahip. Blogun kendisine gelince, her biri farklı içerik türlerine uyacak şekilde oluşturulmuş 3 farklı Blog düzeni kullanabilirsiniz. Sınıflandırma özelliklerini yönetmek kolaydır, özelleştirilebilir menü ve arama çubuğu web sitesinde gezinmeyi ve blog aramayı kolaylaştırır.

Dahası, Wordsmith, tüm taleplerinizi karşılayabilecek çok esnek bir şablondur. Web sitenizin görselleriyle ilgili çok çeşitli özellikleri özelleştirebileceğiniz gerçeğini göz önünde bulundurun. Dahası, bu özellikler kolayca kalbinizin içeriğine göre de özelleştirilebilir. Şimdi, elinizde mükemmel bir blogcu şablonu var. Ayrıca, Wordsmith’in size web sitenizde etkinleştirilebilecek tonlarca özel öğe sağladığı gerçeğini de düşünebilirsiniz. Bu, web sitesi gezintisi için tonlarca özel widget, Google harita gömülü özel iletişim sayfası ve daha fazlasını içerir. Son olarak, bootstrap kodlaması da onu son derece hafif ve mobil yanıt veriyor.

Info / Download Demo

Opium

blogger templates - opium

Kişisel bloglar için hazırlanan blogcu şablonlarına ihtiyacınız varsa, sizi Opium ile kapsıyoruz. Bu ücretsiz HTML blog şablonu, blog sitenize benzersiz bir yetenek kazandırmak için tasarlanmıştır. Bu efekt için, yaratıcı tasarımlı sayfa öğeleri, özel tasarımlı blog öğeleri ve hoş eylem düğmelerine çağrı yapar. Ayrıca, minimal tasarımı, web sitenizdeki metni okumayı kolaylaştırır ve web sitesinin geri kalanını aydınlatır. Böylece, blog içeriğinize havalı resimlere ve medyaya nasıl göründüğü konusunda endişe duymadan sığabilirsiniz. Ayrıca, uygun kodlama tabanı tüm içeriğinizin tarayıcılar arası uyumlu olmasını sağlar. Benzer şekilde, Opium’un kendisi de retina hazır bir şablondur, yani tüm içeriğiniz tüm ekran boyutlarında ve çözünürlükte, hatta cep telefonlarında mükemmel şekilde yeniden boyutlandırılır!

Blogunuzun etkileşimlerini geliştirmek için, özel web öğelerini kenar çubuğu widget’ları, Haber bülteni abonelik formları, Instagram Feed embed, Sosyal medya bağlantıları ve daha fazlası biçiminde kullanabilirsiniz. Çeşitli kişisel blog türleri için oluşturulmuş, yapılandırılabilir blog düzenlerinden yararlanın. Bu şablonun esnekliği kesinlikle onu şaşırtıcı bir HTML şablonu yapan şeydir.

Info / Download Demo

Quitelight

blogger templates - quitelight

Quitelight, bloglama şablonları söz konusu olduğunda hepsini masaya koyan bir HTML şablonu. Bu mükemmel önyükleme şablonu size dikkat etmeniz gereken tüm doğru araçları sunar; Özellikle dergi ve haber bloglama söz konusu olduğunda. Dergi web sitenizin modaya uygun ve müthiş görünmesini sağlamak için tonlarca tasarım tekniğinden faydalanan sezgisel olarak tasarlanmış bir sayfa düzeni kullanın. Bu, aynı zamanda minimalist bir sürgü ile birlikte mükemmel bir tam ekran başlık ve menü tasarımı dahil etmeyi içerir. Özel tasarlanmış ızgara kutularının kullanımı, blog sayfası tasarımının tamamında belirgindir.

Her bölüm çeşitli blog türlerini ve blog düzenlerini vurgular ve haber makalelerinizdeki etkin medyayı büyük ölçüde kullanır. Dahası, üstbilgi ve altbilgi bile altbilgileri ve kenar çubuklarını tamamlayan eşit derecede yaratıcı biçimde tasarlanmış aletler ile benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Bu HTML şablonundaki her şey, web sitenizin mükemmel görünmesini sağlarken, diğerleriyle uyumludur. Ek olarak, Quitelight da erişilebilirliği göz önünde bulundurarak inşa edilmiştir. Blogger şablonu sadece tarayıcılar arası uyumlu değil, aynı zamanda hem iOS hem de Android akıllı telefonlarla uyumludur. Hafif ve retina hazır tasarımı, mobil erişilebilir bloglar için mükemmel bir blogcu şablonu yapar.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.